Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Miron

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Poleceń: 7

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1900 zł
1900 zł

Sprzęt

Sprzęt nie jest najważniejszy ale często ma duże znaczenie podczas fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych. Obecnie używam Canona 5d mk2 z serią profesjonalnych obiektywów Canona (L) z ogniskowymi od 16 do 400 mm.

Na ślubach mam też zapasowy korpus w razie nieszczęścia. Zdjęcia wykonuję w większości w formacie RAW w pełnej rodzielczości. Wszystkie są obrobione, skadrowane i przygotowane w formacie JPG lub Tiff dla Państwa na płycie DVD.

W zależności od potrzeb używam jednej lub więcej lamp błyskowych i innych dodatkowych świateł. O wszelkie szczegóły proszę pytać e-mailem lub telefonicznie.

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Patryk - fotograf Warszawa

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(24 opinii)
Poleceń: 312
Z uroczystości ślubnej na fotografiach uchwycę wszystkie ulotne chwile, które po latach przypomną uwiecznione na nich emocje :) Fotografie ślubne ...

Piotr - fotograf Warszawa

1600 zł / sesja
Ocena: 3,33 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 48
"Harmonia piękna i jakości" - to cała esencja mojej fotografii. Tworzę emocjonujący fotoreportaż z najważniejszego dla Was dnia. Zapraszam do ...

Andrzej - fotograf Warszawa

2350 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 278
Przez obiektyw aparatu widzę więcej niż w rzeczywistości. Zapraszam do poznania mojego warsztatu i oglądnięcia fotografii.
Wykonanie: DigiHex Systems