Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Maria

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 171

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3800 zł
3800 zł

PAKIET PRO

3950 zł
- przygotowania, ceremonia i weseje do 00.30 - sesja poślubna w dniu ślubu (min. 20 zdjęć) - zdjęcia grupowe i z poszczególymi gośćmi - min. 550 zdjęć po autorskiej obróbce - zdjęcia na pendrive - galeria internetowa - fotoksiążka lub drewniane pudełko z odbitkami (ok. 100 zdjęć)
3950 zł

PAKIET STANDARD

3700 zł
- przygotowania, ceremonia i wesele do 00.30 - sesja w dniu ślubu - zdjęcia grupowe i z poszczególnymi gośćmi - min. 400 zdjęć po autorskiej obróbce - zdjęcia na pendrive - fotoksiążka lub drewniane pudełko z odbitkami (ok. 50 zdjęć)
3700 zł

Sprzęt

Posiadam dwa aparaty marki Nikon, kilka jasnych obiektywów oraz dwie lampy błyskowe.

 

Fotografie zawsze wykonuję w formacie RAW, które poddaje autorskiej obróbce.

 

Posiadam legitymację z kurii.

 

 

Opinie o fotografie (8)

Fotograf Maria, Wrocław
Fotograf Maria, Wrocław Ocena: 5,00 / 5 8 opinii
Pani Maria wykazała się pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem sytuacji. Mimo małej liczby gości podała zadaniu i otuliła nas piękna obsługa polecam
Piotr Kędra, ślub: 2021-05-15
Bardzo polecam współpracę z Marysią. Sprawdza się w 100 %. Wykonała dla nas reportaż ślubno/weselny oraz sesje poślubną tego samego dnia. Zdjęcia są rewelacyjne, uchwycenie detali, chwil, momentów i emocji. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Katarzyna Miłek, ślub: 2019-09-14
Marysia jest po prostu FANTASTYCZNA! Zdjęcia są przepiękne zarówno z sesji jak i ślubu. Jednak nie same zdjęcia składają się na bardzo pozytywną ocenę. Marysia jest niezwykle utalentowana jak również bardzo sympatyczna i skromna. Swoją osobowością nie przytłacza, a w dniu ślubu staje się bliską osobą, która przemyka niezauważona w tłumie gości utrwalając niesamowite chwile i emocje na swoich fotografiach. Fotografia to jej pasja, do powierzonego zadania podchodzi bardzo rzetelnie, dotrzymując terminów i pozostając w stałym kontakcie. Marysiu dziękujemy ZA WSZYSTKO !
Kinga i Michał, ślub: 2018-10-27
Miła, fachowa i kulturalna. Zdjęcia wyszły przepięknie. Jesteśmy więcej niż zadowoleni. Kontakt i pomoc pierwszorzędna! Służyła nam wsparciem i radą na każdym etapie. Gorąco polecamy! Daniel i Paulina.
Paulina Wodnicka, Daniel Dobrowolski, ślub: 2018-08-25
Polecam, szczególnie jesli chodzi o sesję plenerową:) Maria stawia na naturalność, spontaniczność, nie ustawia pary jak do zdjęcia do dowodu ;) dzięki temu uzyskuje niesamowite ujęcia. Starała się zrealizować jak najlepiej wszystkie nasze prośby.
Emilia I Tomasz, ślub: 2018-03-03
Współpraca z Marysią przebiegała pomyślnie, począwszy od pierwszego spotkania organizacyjnego skończywszy na sesji plenerowej. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, za to piękna pamiątkę w postaci zdjęć- cudownych zdjęć, do których często będziemy wracać. Co tu dużo pisać, po prostu Marysia ma naprawdę dobre oko!
Patrycja Urbanik, ślub: 2017-08-05
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonanej przez Panią Marię. Zdjęcia zostały wykonane i przygotowane bardzo profesjonalnie z dużą starannością. Pani Maria jest bardzo sympatyczną i zaangażowaną osobą, którą szczerze możemy polecić.
Paweł Rząsowski, ślub: 2016-06-25
Pani bardzo profesjonalna, wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Zdjęcia bardzo fajne, a cena bardzo przystępna ;)
Aleksandra Malec, ślub: 2015-08-22

Zobacz także galerie innych fotografów

Grzegorz - fotograf Wrocław

3300 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 57
Oferuję Państwu Elegancki reportaż ślubny pełen pięknych emocji i ulotnych chwil. Co mnie wyróżnia? zdjęcia! :) zobaczcie sami i zapraszam ...

Michał - fotograf Wrocław

3900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 52
Pamiętajcie! Pamięć ludzka jest ulotna. Suknia ślubna trafi do szafy, kwiaty z bukietu Panny Młodej prędzej czy później zwiędną, a ...

Karolina i Paweł - fotograf Wrocław

3200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 58
Wielu fotografów chciałoby uzyskać na zdjęciach emocje panujące w danej chwili.. Nas wyróżnia to, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy ...
Wykonanie: DigiHex Systems