Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Marcin

 - fotograf Zabrze
Fotografia ślubna Zabrze, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 38

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1650 zł
1650 zł

"klasyka"

1900 zł
Reportaż od przygotowań i błogosławieństwa, poprzez ceremonię (Kościół lub USC) po zabawę weselną. Plener w dniu ślubu lub w dowolnym terminie. Ok. 500 zdjęć, z czego 200 obrobionych i wywołanych (w formatach 10x15, 15x21, 15x30, 20x30) i nagranych na pendrive w ozdobnym etiu. Klasyczny foto-album renomowanych firm (60 str) w ozdobnym pudełku. Wirtualny album.
1900 zł

"nowoczesność"

2050 zł
Reportaż od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną po wesele. Plener w dniu ślubu lub w dowolnym terminie. Autorski, 40 stronicowy fotoalbum z oryginalną introligatorską oprawą (rozkładówki 60x30cm na jedwabistym papierze, spersonalizowana okładka w płótnie lub eko-skórze) w ozdobnym pudełku. Fotografie poddane profesjonalnej obróbce. Wszystkie zdjęcia nagrane na pendrive w ozdobnym etui. Wirtualny album.
2050 zł

Sprzęt

Sprzęt Nikona, na którym mogę polegać.

Obiektywy od rybiego oka poprzez standard po tele.

Lampy, blendy i inne akcesoria przydatne we wnętrzach i w plenerze.

Opinie o fotografie (3)

Fotograf Marcin, Zabrze
Fotograf Marcin, Zabrze Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Super Gość!!! Robił zdjęcia tak jak trzeba... Nie wyróżniał się z tłumu z czym niektórzy fotografowie mają problem.. Polecamy wszystkim!!!!
Magdalena Pancerz i Kamil Zulewski, ślub: 2015-07-25
Mój komentarz co do zdjęć powinien być neutralny, ani pozytywny ani negatywny, a to z tego powodu, że pewne ustalenie nie zostało dotrzymane. Co prawda muszę przyznać, że przy zmianie daty ślubu Pan Marcin nie zrobił problemu, ale potem kilka spraw wynikło. Same zdjęcia byłyby ok gdyby nie przekombinowanie przy niektórych z obróbką, co zamiast fajnego efektu zepsuło zdjęcia. Format zrobienia albumu (album klasyczny z wklejonymi zdjęciami) bardzo fajny. Ładne ułożenia zdjęć, przycięcia, momenty. Jednak wybierając Pana Marcina warto zaznaczyć, by w albumie zawierał zdjęcia obu stron rodziny (Pani i Pana młodego) w miarę po równo, bo jak wiadomo potem padają pytania z którejś ze stron dlaczego siebie nie widzą. Tłumaczenie fotografa, że nie uzgadnialiśmy tego są dla mnie śmieszne, bo chyba to jest oczywiste, a rozpoznanie rodzin nie sprawia żadnego kłopotu bo na sali zawsze jest usadowienie jednej i drugiej strony osobno. Poza tym nie trzeba tutaj nawet o tym wspominać, ponieważ chyba zrozumiałe jest, że młodzi chcą mieć wszystkich, jeśli oczywiście nie decydują się na album wyłącznie ze swoimi zdjęciami, z czym się nie spotkałam. Mieliśmy dostać album ze zdjęciami i zdjęcia na płytce, gdzie miały być zawarte jak to fotograf ujął dobre zdjęcia, bo takie które zupełnie nie wyszły to nie było sensu nagrywać z czym się zgodziliśmy, a dostaliśmy zdjęcia z albumu plus dosłownie kilka innych, a chyba nie muszę wspominać, że zdjęcia były robione prawie cały czas, a sesja trwała kilka godzin. Zawiedliśmy się tym faktem, a po wysłanej prośbie do fotografa o przesłanie zgodnie z umową reszty zdjęć, dostaliśmy kilkanaście z sali i dziwnym trafem nagle Pan Marcin przesłał nam w większości zdjęcia rodziny z jednej strony, której zdjęć było mniej w albumie, a podobno nie wiedział kto był z której. Do zdjęć dołączył jeszcze bardzo nieuprzejmego maila co było nie na miejscu, bo to on nie dotrzymał słowa.
Anna Chlipała, ślub: 2013-09-28
Wszytsko w jak najlepszym porządku wykonane bardzo pięknie, rzetelnie i na czas. Dziekujemy i pozdrawiamy. POLECAMY!!
Agnieszka Patyk, ślub: 2009-08-29

Zobacz także galerie innych fotografów

Piotr - fotograf Bielsko-Biała

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 102
Celem reportażu ślubnego jest uwiecznienie najważniejszych chwil, emocji i uczestników. Staram się, aby zdjęcia z Waszej uroczystości były kompletnym "opowiadaniem". ...

Patryk - fotograf Katowice

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(24 opinii)
Poleceń: 314
Z uroczystości ślubnej na fotografiach uchwycę wszystkie ulotne chwile, które po latach przypomną uwiecznione na nich emocje :) Fotografie ślubne ...

Piotr - fotograf Katowice

1800 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(22 opinii)
Poleceń: 459
Fotografie powinny być magiczne i jednocześnie prowokować - Duane Michals. Zapraszam do współpracy.
Wykonanie: DigiHex Systems