Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Małgorzata

 - fotograf Bielsko-Biała
Fotografia ślubna Bielsko-Biała, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 163

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1500 zł
1500 zł

Sprzęt

Podczas uroczystości ślubnej i weselnej pracuję na profesjonalnym aparacie fotograficznym Canon 5d mk I oaz Canon5d mk II. Posiadam jasne obiektywy i lampę błyskową.

 

 

Opinie o fotografie (8)

Fotograf Małgorzata, Bielsko-Biała
Fotograf Małgorzata, Bielsko-Biała Ocena: 5,00 / 5 8 opinii
Z Panią Fotograf nawiazaliśmy bardzo przyjazne stosunki. Na początku pierwszego spotkania zaproponowała,aby przejść na "Ty". Dzięki temu podczas robienia zdjęć czuliśmy się przy niej bardzo swobodnie. Na spotkaniu zapytała nas jakie mamy oczekiwaniabw stosunku do stylu zdjęć i miejsca pleneru. Gdy nadszedł nasz Wielki Dzień Ślubu mogliśmy liczyć na jej cenne rady oraz spokój. Gosia jest otwarta i goście szybko ją polubili,co zaowocowało przepięknymi zdjęciami. Dzięki Gosi mamy prawdziwą i wyjątkową pamiątkę naszego ślubu.
Bartłomiej Dąbek, ślub: 2019-06-01
Razem z mezem jestemy zachwyceni zdjeciami jakie Pani dla nas zrobila, a co wiecej osoba i postawa jaka soba prezentowala. Bardzo pozytywna i zyczliwa osoba, ktora profesjonalnie i z pasja wykonala dla nas reportaz slubny i sesje w plenerze. SUPER!
Paulina Lenkiewicz, ślub: 2019-04-29
Świetny, profesjonalny fotograf. Piękne zdjęcia, bardzo się cieszymy, że to właśnie Pani wykonywała zdjęcia na naszym weselu. ;-)
Aneta Widłok i Marcin Zawada, ślub: 2017-07-08
Bardzo utalentowana i pozytywna osoba! Super profesjonalizm - Gosia spotkała sie z nami na kilka dni przed ślubem by wszystko obgadać. W pełni rozumiała o jakie zdjęcia nam chodzi i świetnie uchwyciła każdy niemal moment z tego ważnego dla nas dnia. Sesja w plenerze z Panią Gosia to sama zabawa, żadni z Nas modele, jednak Pani fotograf pomógła nam sie poczuć swobodnie. Baaardzo polecamy!
Izabela Baron, ślub: 2017-02-25
De best :-)
Jan Fryda, ślub: 2016-08-20
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z reportażu jak i z pleneru.... :) bardzo polecamy :) pozdrawiamy:)
Monika Grzegorz, ślub: 2015-09-12
wszystko super :)
Sławek i Magda, ślub: 2015-09-05
Bardzo serdecznie polecam wszytskim Małgosię, zdjęcia przez nią zrobione są cudowne i niepowtarzalne. Oprócz tego, że jest pod każdym względem profesjonalistką, dodatkowo jest niezwykle sympatyczną osobą:)
Anna Olbrzymek, ślub: 2014-04-26

Zobacz także galerie innych fotografów

Robert - fotograf Bielsko-Biała

1450 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(15 opinii)
Poleceń: 216
Najpiękniejsze wspomnienia zachowane na zawsze! Pragniemy towarzyszyć Wam w najpiękniejszych momentach Waszego życia i utrwalić te wspaniałe uczucia i emocje. Zapraszamy ...

Marcin - fotograf Bielsko-Biała

1100 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 179
Jestem fotografem i fotografią ślubną zajmuję się od kilku lat. Pragnę Wam wykonać doskonałą fotografię ślubną, na której uwiecznione będą ...

Grzegorz - fotograf Bielsko-Biała

1150 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 29
Aby upamiętnić wyjątkowe wydarzenie w Waszym życiu jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług ...
Wykonanie: DigiHex Systems