Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Kamil

 - fotograf Suwałki
Fotografia ślubna Suwałki, województwo Podlaskie
Poleceń: 3

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

dwóch fotografów i wirtualny film 30 min

3330 zł
Podczas wesela dwóch fotografów wykona fotoreportaż z sesją plenerową i narzeczeńską w innym dniu oraz wykonanie 30 minutowego filmy 360 stopni z uroczystości i wesela. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto. Dostęp do zdjęć przez internet na DVD lub pamięci USB do wyboru w 3 kopiach.
3330 zł

foto z sesją plenerową w dniu ślubu

1500 zł
Fotoreportaż z uroczystości od przygotowań pary młodej przez ślub i wesele do oczepin wraz z sesją plenerową w dniu ślubu Zdjęcia tylko w formie elektronicznej na DVD lub pamięci USB do wyboru w 2 kopiach;
1500 zł

jeden fotograf i film wirtualny

2700 zł
jeden fotografów wykona fotoreportaż z sesją plenerową w innym dniu oraz wykonanie 30 minutowego filmy 360 stopni z uroczystości i wesela. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto. Dostęp do zdjęć przez internet na DVD lub pamięci USB do wyboru w 3 kopiach.
2700 zł

Sprzęt

Podstawowym naszym narzędziem pracy przy fotoreportażu są lustrzanki firmy Nikon z wysokiej klasy obiektywami oraz lampami błyskowymi.
Do stabilizacji ujęć stosujemy stabilizatory aparatów oraz statywy. Mamy takie akcesoria pozwalające łatwiej i szybciej zmienić płynnie kadr zdjęciowy. Dzięki lustrzankom praca fotografowania i wideofilmowania stała się bardziej mobilna, a to sprawiło, że zdjęcia i film ślubny stał się ciekawszy, żywszy i lepszy w odbiorze.

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Adam - fotograf Suwałki

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 4
Piękne chwile ulatują szybko, ale fotograf ma możliwość je zatrzymać na równie pięknych zdjęciach. Oferuję zdjęcia ślubne oraz okolicznościowe. Zapraszam ...

Mariusz - fotograf Białystok

2250 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 96
Jestem fotografem ślubnym, który pracuje zawsze na nowoczesnym sprzęcie fotograficznym i wykonuję dzięki temu wysokiej jakości fotografie ślubne. Fotografie ślubne ...

Kamil - fotograf Białystok

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 83
Genialna KOLORYSTYKA, świetne KADRY, sympatyczna atmosfera i w efekcie... Wasze zadowolenie. Sprawdź moją ofertę ślubną!
Wykonanie: DigiHex Systems