Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Dawid

 - fotograf Pruszków
Fotografia ślubna Pruszków, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 86

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3200 zł
3200 zł

Sprzęt

Podczas ślubu i organizowanego po ślubie wesela, jak i do wykonywania zdjęć plenerowych używam nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Jest nim:

 - Canon + obiektywy (zapasowy aparat i lampy)

 - Blendy, parasolki, statywy - wykorzystywane podczas plenerów.

 - Dobre oko + kilogram humoru:)

Opinie o fotografie (7)

Fotograf Dawid, Pruszków
Fotograf Dawid, Pruszków Ocena: 5,00 / 5 7 opinii
Gorąco polecamy, panowie bardzo zaangażowani w swoją pracę, w trakcie ceremonii w kościele oraz na weselu nie czuć obecności fotografa, bardzo sympatyczni panowie. Efekt ich pracy ocenimy po otrzymaniu zdjęć oraz albumu.
Małgorzata Bułkowska, Marcin Zaręba, ślub: 2013-08-17
Polecam każdemu, super fotograf :-)
Marcin Domański, ślub: 2013-06-01
Pan Dawid i Pan Michał stanowią doskonały duet fotografów. Zdjęcia są bardzo ładne i z pomysłem. Zdjęcia otrzymaliśmy zaraz po sesji ślubnej, która była dla nas ciekawym doświadczeniem i przyjemnością współpracy z profesjonalnymi fotografami. Kunszt fotografii jest zauważalny w zachowaniu fotografa podczas ceremonii, a co najważniejsze w jakości zdjęć. Piękna pamiątka zostaje na całe życie. Z czystym sumieniem polecamy :))
Natalia i Tomasz Starzyk, ślub: 2012-09-21
Pan Dawid odpowiedział na nasze oczekiwania i w pełni zrealizował postulaty co do zdjęć. Obsługa w 100% profesjonalna. Jest to fotograf, który potrafi zrobić zdjęcia w każdym ważnym momencie uroczystości praktycznie niezauważony. Szybka realizacja albumu, zdjęcia nietuzinkowe, ciekawe, bardzo fajnie "obrobione". Jest z czego wybierać do własnego albumu jak i dla rodziny czy znajomych. POLECAMY!!!
Karolina Wojdalska i Wojciech Włodarczyk, ślub: 2011-09-17
Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, a atmosfera była bardzo miła. Zdjęcia są naprawdę świetne i wykonane profesjonalnie. Polecamy wszystkim. 100% satysfakcji i zadowolenia. Marcin i Gosia
Marcin , ślub: 2011-07-09
Naprawdę świetny fotograf! Na ślubie i weselu nie narzucał się swoją obecnością, a mimo to był wszędzie, dzięki czemu mamy niezapomniane zdjęcia. Same zdjęcia pięknie kadrowane i retuszowane, perfekcyjnie trafiają w nasz gust. Ponadto bardzo miły kontakt i zero problemów! Serdecznie polecam!
Paulina Siwek, ślub: 2011-05-14
Młody, bardzo zdolny człowiek. Mieliśmy okazję mieć robione przez Niego zdjęcia, które są naprawdę bardzo ładne. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy. Ola i Karol.
Aleksandra, Karol Markindorf, ślub: 2009-09-26

Zobacz także galerie innych fotografów

Tomek - fotograf Warszawa

4000 zł / sesja
Ocena: 4,94 / 5
(85 opinii)
Poleceń: 625
Jestem wychowankiem Warszawskiej Akademii Fotografii, Reklamy i Filmu. Pasja i oddanie towarzyszy mojej pracy fotografa. Zarezerwuj termin swojej sesji już ...

Mario - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(21 opinii)
Poleceń: 356
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Ewa - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 94
Podczas zdjęć ważna jest dla mnie nasza relacja i zaufanie. Szczególnie w dniu ślubu. Dlatego każdej Parze proponuję sesję narzeczeńską. ...
Wykonanie: DigiHex Systems