Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Arkadiusz

 - fotograf Płock
Fotografia ślubna Płock, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 94

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

950 zł
950 zł

Foto-album

400 zł
opracowanie zdjęć w formacie foto książki, ilość stron, układ do ustalenia. Cena 60 stron foto ksiązki wraz z wykonaniem.
400 zł

Sprzęt

Jestem fotografem ślubnym i wiem, że nie wystarczy posiadać talent, mieć doświadczenie, aby fotografować uroczystości i różne wydarzenia. Koniecznie fotograf musi posiadać nowoczesny, profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne. Dzięki nim da się uchwycić wszystkie momenty i ważne chwile, na którym ludziom tak bardzo zależy zależy.

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i po nich organizowanych zabaw weselnych lub przyjęć, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze, zawsze korzystam ze sprzętu, urządzeń i akcesoriów fotograficznych profesjonalnej firmy CANON. Dzięki temu wykonane zdjęcia i fotografie ślubne przez moją osobę są bardzo wysokiej jakości.

Pracują zawsze na najwyższej klasie zawodowych obiektywach firmy Canon serii L ze stałym otworem przysłony (Canon EF 70-200/4 L, Canon EF 28 -70/2.8 L,).
Użytkowany zestaw aparatów fotograficznych i obiektywów pozwala na uzyskiwanie doskonałej jakości odbitek o formatach do 50x70 cm. 


Ponadto używam statywów profesjonalnej firmy Manfrotto, kiedy pragnę wykonać zdjęcia w słabo oświetlonych miejscach (np. we wnętrzach).

W trakcie fotografowania uroczystości ślubu i wesela, nic mnie nie może zaskoczyć, bo wszystko co potrzebne zawsze posiadam.

Opinie o fotografie (3)

Fotograf Arkadiusz, Płock
Fotograf Arkadiusz, Płock Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Bardzo jestesmy zadowoleni ze wspolpracy. Pan Arek ma bardzo profesjonalne podejscie do klienta i bierze pod uwage upodobania Panstwa Mlodych. W naszym przypadku zastosowal sie do wszystkich wymagan dzieki czemu mamy wspaniala pamiatke . Fotograf bardzo sympatyczny, nie narzuca swojego zdania, a gdy trzeba podpowiada jak lepiej sie ustawic. Poza tym szybka realizacja zamowienia - wstepne zdjecia mielismy juz nastepnego dnia, a album i obrobione plytki otrzymalismy 4 dni po slubie. Szczerze polecamy.
Aleksandra Rodzik, ślub: 2012-08-18
Wszystko super! Bardzo miły Pan, spokojny i przyjazny. Nie narzuca swoich pomysłów, jest bardzo otwarty na wszelkie propozycje. Zdjęcia w mini formacie dostaliśmy już następnego dnia. Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam!
Kamila i Szymon Szulc, ślub: 2011-07-30
Bardzo dobra współpraca z fotografem, zdjęcia wykonane profesjonalnie, dobry kontakt i krótki czas oczekiwania na zdjecia. Polecamy Pana Arkadiusza:)
barbara jankowska rafal studzinski, ślub: 2011-06-04

Zobacz także galerie innych fotografów

Piotr - fotograf Warszawa

990 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(18 opinii)
Poleceń: 319
PROMOCJA na fotoreportaż ślubny, tylko 990zł !!! Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą na rok 2021.

Katarzyna - fotograf Ząbki

1200 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 11
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty, by zachować to co najpiękniejsze.Wystarczy sekunda, aby zatrzymać na zawsze wyjątkowe momenty, do których ...

Roman - fotograf Warszawa

1000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 30
Wczoraj to już tylko wspomnienia i zdjęcia, jutro - tego nie wiemy, dziś to tu i teraz, to chwila, którą ...

Fotograf Arkadiusz wykonuje także zdjęcia ślubne w miastach:

Wykonanie: DigiHex Systems