Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Maciej

 - fotograf Łódź
Fotografia ślubna Łódź, województwo Łódzkie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 151

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1800 zł
1800 zł

PAKIET PLATYNOWY:

1800 zł
Przygotowania, ślub i wesele - minimum 400 zdjęć w formie elektronicznej. Plener - minimum 80 zdjęć w formie elektronicznej. 100 wybranych zdjęć w formie odbitek w formacie 15x23cm. Wszystkie zdjęcia poddane obróbce graficznej w pełnej rozdzielczości gotowe do wywołania. Galeria internetowa on-line z dostępem do wybranych zdjęć. OCZYWIŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI PAKIETU.
1800 zł

Sprzęt

Dwie puszki CANON 5D III, stałoogniskowe obiektywy CANON 20/2.8, 35/2.0, 50/1.4, 85/1.8, 135/2.0, lampy błyskowe CANON 580 EXII i 620 EX-RT.

 

Zawsze na ślubie jestem wyposażony w dwa aparaty fotograficzne, dzięki czemu macie pewność, że nie mam prawa zawieść.

Opinie o fotografie (15)

Fotograf Maciej, Łódź
Fotograf Maciej, Łódź Ocena: 5,00 / 5 15 opinii
Polecam, pełen profesjonalizm.
Maksym i Emilia Gwiazda, ślub: 2019-08-31
Macieja możemy polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu. Zdjęcia ślubne i plenerowe są przepiękne. Zapierają dech w piersiach. Nie możemy przestać ich podziwiać. Są najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dla nas dnia. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie – Polecamy Macieja. Pozdrawiamy Iza i Irek.
Izabela i Ireneusz Tucholski, ślub: 2018-08-25
Na sesji narzeczeńskiej był pomysłowy i niezwykle pomocny, a na weselu przemykał niezauważony, dzięki czemu zdjęcia są jeszcze większą niespodzianką. Niezastąpiona pamiątka. Z całego serca dziękuję i polecam Maćka!
Agnieszka, Krzysztof, ślub: 2018-06-30
Współpraca z p. Maciej układała nam się znakomicie od samego początku. Przed ślubem byliśmy w kontakcie i ustalaliśmy wiele szczegółów, p. Maciej pytał o różne rzeczy, które później okazały się być bardzo ważne, a na które my, jako osoby nie będące profesjonalistami, nie zwrócilibyśmy uwagi. W czasie ślubu i wesela obecność p. Maćka jako fotografa nie była przez nas zupełnie zauważana, również goście czuli się bardzo swobodnie. Dzięki temu mamy wiele pięknych zdjęć, naturalnych, pokazujących jak goście się bawili. Jestem pod wielkim wrażeniem ujęć zrobionych w czasie pierwszego tańca, dynamiki tych zdjęć. Plener, który odbył się miesiąc później, był dla nas świetną zabawą i dzięki temu, że p. Maciej zachowywał się bardziej jak nasz przyjaciel nie czuliśmy żadnej tremy. Finalizacja zlecenia w postaci galerii online i odbitek przebiegła bardzo sprawnie. Odbitki, które otrzymaliśmy są naprawdę świetnej jakości, zdjęcia wyglądają jeszcze lepiej na żywo niż na ekranie komputera. Podsumowując, całym sercem polecam usługi p. Macieja. Jest świetnym profesjonalistą, zwraca uwagę na wiele detali, a jego zdjęcia są po prostu piękne. Dzięki p. Maciejowi mamy piękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela.
Justyna Fedolak i Jakub Formantowicz, ślub: 2018-05-05
Fotograf bardzo kontaktowy, pilnujący terminów i skrupulatnie wywiązujący się z zapisów umowy. Otwarty na pomysły i sugestie. Wykonane zdjęcie uwieczniły nie tylko najważniejsze dla nas chwile, ale i wielu obecnych na naszej uroczystości gości. Zdjęcia cechuje naturalność, którą bardzo cenimy.
Paulina i Mateusz, ślub: 2018-04-07
Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotografa. Współpraca przebiegła bez problemu. Zdjęcia wyszły ślicznie i pomysłowo. Serdecznie polecamy
Malwina i Benjamin Bartkowiak, ślub: 2018-03-17
Współpraca z Maciejem przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne, w pełni oddają emocje i będą pamiątką na całe życie. Polecamy!
Emilia Mirowska Paweł Woźniak, ślub: 2017-10-07
Z całego serca polecamy ze względu na pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i dozę dobrego humoru :) Maciek jest otwarty na wszelkie prośby i sugestie, a same zdjęcia zapierają dech w piersiach i dokładnie oddają to, co się działo w trakcie ślubu i wesela. Poza tym realizacja całego zlecenie przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy jeszcze raz za super pamiątkę!
Martyna i Karol, ślub: 2017-09-16
Gorąco polecamy usługi Maćka. Od początku miał wszystko pod kontrola, dzięki czemu my nie musieliśmy o tym myśleć. Pełen profesjonalizm. Zdjęcia świetne, wszyscy są pod wrażeniem.
Ewelina Ślubowska, ślub: 2017-09-02
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Maciejem. Uśmiechnięty, dyskretny, pozytywny. Zdjęcia wyszły cudowne. Bardzo podobało nam się, że podczas pleneru dostosowywał pozy i typ zdjęć do nas i naszych charakterów, a nie ogólnie panujących trendów. Nie było żadnych kłopotów z kontaktem. Możemy ze spokojnym sumieniem polecić Maćka.
Ewa Bednarek i Karol Joachimiak, ślub: 2017-08-20
Z czystym sumieniem polecamy Maćka. Bardzo miły kontakt, rewelacyjne zdjęcia i profesjonalne podejście. Uchwycone zostały wszystkie najważniejsze dla nas momenty także dzięki Maćkowi mamy cudowną pamiątkę. Gorąco polecamy wszystkim i bardzo dziękujemy !! :)
Karolina Olczak, Sebastian Kowalewski, ślub: 2017-06-17
Fotograf godny polecenia! Fantastyczne zdjęcia! Pełen profesjonalizm!
Monika Lipka, ślub: 2017-05-20
Dobry miły kontakt, profesjonalne zdjęcia, wszystko na czas. Naprawdę warto poprosić Maćka, żeby to właśnie w ten najważniejszy dla Was dzień to właśnie On zrobił niezapomnianą pamiątkę. Gorąco polecamy!!!
Kasia i Paweł, ślub: 2016-05-21
Maciej jest fotografem godnym polecenia. Zlecenie zrealizowane zgodnie z umową - miły, rzetelny kontakt. :-)
Magdalena i Daniel, ślub: 2015-09-12
Świetny kontakt z fotografem już od samego początku. Zostaliśmy wspaniale poprowadzeni, co pozwoliło nam się nie pogubić "Tego Dnia". Zdjęcia śliczne, najważniejsze momenty zostały uchwycone a niektóre ujęcia nas samych zadziwiły...:) Tydzień po oglądając zdjęcia widzimy nasze przyjęcie z zupełniej innej perspektywy co jest dla nas wspaniałym odkryciem. Polecamy...:)
Monika Mamińska, ślub: 2015-05-23

Zobacz także galerie innych fotografów

Michał - fotograf Łódź

1400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(25 opinii)
Poleceń: 184
Oferuję Państwu wyjątkowy fotoreportaż ślubny, pełen magii i emocji. Chcę zatrzymać radość, wzruszenie, łzy. Pracuję po to aby zdjęcia stały się opowiadaniem, ...

Ryszard - fotograf Łódź

1790 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 254
Fotografia ślubna to mój zawód ale przede wszystkim pasja, a każde zlecenie jest wyjątkowe tak jak wyjątkowy jest dzień ślubu ...

Paulina - fotograf Łódź

1890 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(13 opinii)
Poleceń: 173
Jestem fotografem ślubnym, który potrafi uchwycić Was na zdjęciach ślubnych w sposób, jakiego oczekujecie - najpiękniej, a przy tym w ...
Wykonanie: DigiHex Systems