Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Maciej

 - fotograf Łódź
Fotografia ślubna Łódź, województwo Łódzkie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 104

Napisz do fotografa

Sprzęt

Dwa aparaty CANON 5D III, stałoogniskowe obiektywy CANON 20/2.8, 35/2.0, 50/1.4, 85/1.8, 135/2.0, lampy błyskowe CANON 580 EXII i 620 EX-RT.

 

Zawsze na ślubie jestem wyposażony w dwa aparaty fotograficzne, dzięki czemu macie pewność, że nie mam prawa zawieść.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

150 zł
150 zł
Fotograf Maciej, Łódź
Fotograf Maciej, Łódź Ocena: 5,00 / 5 11 opinii
Współpraca z Maciejem przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne, w pełni oddają emocje i będą pamiątką na całe życie. Polecamy!
Emilia Mirowska Paweł Woźniak, ślub: 2017-10-07
Z całego serca polecamy ze względu na pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i dozę dobrego humoru :) Maciek jest otwarty na wszelkie prośby i sugestie, a same zdjęcia zapierają dech w piersiach i dokładnie oddają to, co się działo w trakcie ślubu i wesela. Poza tym realizacja całego zlecenie przebiegła bardzo sprawnie. Dziękujemy jeszcze raz za super pamiątkę!
Martyna i Karol, ślub: 2017-09-16
Gorąco polecamy usługi Maćka. Od początku miał wszystko pod kontrola, dzięki czemu my nie musieliśmy o tym myśleć. Pełen profesjonalizm. Zdjęcia świetne, wszyscy są pod wrażeniem.
Ewelina Ślubowska, ślub: 2017-09-02
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Maciejem. Uśmiechnięty, dyskretny, pozytywny. Zdjęcia wyszły cudowne. Bardzo podobało nam się, że podczas pleneru dostosowywał pozy i typ zdjęć do nas i naszych charakterów, a nie ogólnie panujących trendów. Nie było żadnych kłopotów z kontaktem. Możemy ze spokojnym sumieniem polecić Maćka.
Ewa Bednarek i Karol Joachimiak, ślub: 2017-08-20
Fotograf był na ślubie i weselu. Jak do tej pory wszystko ok, czekamy na zdjęcia.
Paulina Seliga i Piotr Popowski, ślub: 2017-08-05
Z czystym sumieniem polecamy Maćka. Bardzo miły kontakt, rewelacyjne zdjęcia i profesjonalne podejście. Uchwycone zostały wszystkie najważniejsze dla nas momenty także dzięki Maćkowi mamy cudowną pamiątkę. Gorąco polecamy wszystkim i bardzo dziękujemy !! :)
Karolina Olczak, Sebastian Kowalewski, ślub: 2017-06-17
Fotograf godny polecenia! Fantastyczne zdjęcia! Pełen profesjonalizm!
Monika Lipka, ślub: 2017-05-20
Dobry miły kontakt, profesjonalne zdjęcia, wszystko na czas. Naprawdę warto poprosić Maćka, żeby to właśnie w ten najważniejszy dla Was dzień to właśnie On zrobił niezapomnianą pamiątkę. Gorąco polecamy!!!
Kasia i Paweł, ślub: 2016-05-21
Maciek to mega profesjonalista. Nie chodzi tutaj o sam fakt tego, że robi piękne zdjęcia i bardzo umiejętnie je obrabia, ale o to, że całość procesu od pierwszego kontaktu po zakończenie prac jest: komunikatywny, kontrolujący sytuację, pamiętający o wszystkim, służący radą, umiejętnie dostosowujący się do potrzeb pary itd.. To co jest jeszcze ważne, to że potrafi nie tylko doradzać, ale także umiejętnie konfrontować pomysły par z rzeczywistością. Kamila i ja mieliśmy ślub 14 maja 2016 roku. Piszemy ten komentarz dopiero teraz, bo w przeciwieństwie do Maćka, to my nie ogarnialiśmy tematu zdjęć. Z jego strony wszystko było bardzo dynamicznie i sprawnie robione. Poziom jego elastyczności w pracy uważamy za bardzo wysoki. Cena, którą oferuje Maciek za swoje usługi uważam za niską. Sam mu powiedziałem w ostatniej rozmowie, że powinien pomyśleć o jej podwyższeniu. Dla ludzi, którzy nigdy nie korzystali z usług fotografa każda cena może wydawać się duża. Mnie na co dzień obsługuje fotograf przy mojej pracy zawodowej. Koszt usługi Maćka jest niewspółmiernie niższy, a uważam, że nie jestem w pracy tak profesjonalnie obsługiwany jak przez niego podczas ślubu, wesela i zaręczyn. Jak szukałem z Kamilą fotografa do ślubu, to wiele osób w komentarzach pisało o sprzęcie jaki dana osoba posiada do robienia zdjęć. Powiem tak: widziałem w życiu lebiegi ze sprzętem za około 100 tys,. zł i widziałem profesjonalistów z zestawem za 15-20 tys. zł. Maciek zawsze ma ze sobą dwa aparaty. Ten drugi jest awaryjny lub dla innego obiektywu (ważne żeby fotograf nie tracił czasu na zmiany obiektywów w trakcie ceremonii i imprezy). Sprzęty jakich używa, to bardzo wysoka półka. Niemniej jednak w rękach dobrego fotografa aparat jest tylko narzędziem. To od obsługującej ten aparat osoby zależy jakie zdjęcia wyjdą. Dlatego dając Maćkowi nawet mojego Samsunga Galaxy A5 jestem pewien że zrobiłby najlepsze z możliwych zdjęć do zrobienia przez taki sprzęt. :-) Zatem: Jeśli chcecie mieć zajefajną pamiątkę z tych niezapomnianych chwil, to uderzajcie do Maćka. Jeśli chcecie być obsługiwani przez profesjonalistę i nie chcecie się podczas tych mocno stresujących chwil dodatkowo przejmować kwestią zdjęć, to uderzajcie do Maćka. Kamila i ja Tobie Maćku bardzo dziękujemy za pracę jaką dla nas wykonałeś. Nasi rodzice jak na Boże Narodzenie dostali zrobione przez Ciebie albumy byli bardzo szczęśliwi. Jeszcze raz dziękujemy!
Kamila i Adam, ślub: 2016-05-14
Maciej jest fotografem godnym polecenia. Zlecenie zrealizowane zgodnie z umową - miły, rzetelny kontakt. :-)
Magdalena i Daniel, ślub: 2015-09-12
Świetny kontakt z fotografem już od samego początku. Zostaliśmy wspaniale poprowadzeni, co pozwoliło nam się nie pogubić "Tego Dnia". Zdjęcia śliczne, najważniejsze momenty zostały uchwycone a niektóre ujęcia nas samych zadziwiły...:) Tydzień po oglądając zdjęcia widzimy nasze przyjęcie z zupełniej innej perspektywy co jest dla nas wspaniałym odkryciem. Polecamy...:)
Monika Mamińska, ślub: 2015-05-23
Wykonanie: DigiHex Systems