Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Krzysztof

 - fotograf Bełchatów
Fotografia ślubna Bełchatów, województwo Łódzkie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 36
Odsłon: 2671

Nie będę opisywać czym jest dla mnie fotografia i dlaczego to właśnie ona jest dla mnie pasją, pasją którą sumiennie wykonuję, takie opisy można przeczytać wszędzie, po prostu "uwielbiam kiedy zdjęcia mówią za mnie".

Jestem laureatem wielu prestiżowych wyróżnień w kraju i na świecie, otrzymałem tytuł Artist of the year 2017 przyznawany przez lookslikefilm.

Od października 2014r. należę do elitarnego grona skupiającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie, w którym znajduję w top 3 najwyżej ocenianych fotografów w Polsce. Ostatnie wolne terminy na rok 2018, rezerwuję terminy na 2019/2020


Uwielbiam fotografię nowoczesną, kreatywną, realizuje pomysły te najbardziej szalone jak i te najbardziej romantyczne.Opowiadam historie Waszej miłości.

 

Informacja dotycząca ceny usługi standardowej jest to wymóg portalu, osobiście nie oferuję niżej wymienionego pakietu :)

Nie lubię rozpisywać się, najchętniej zapraszam na kawę, w ten sposób mogę przedstawić w jaki sposób realizuję swoją pasje.


Pozdrawiam Krzysiek

Sprzęt

Jest to kategoria, która ma za zadanie chwalić się sprzętem, osobiście nie lubię tego :)

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Krzysztof, Bełchatów
Fotograf Krzysztof, Bełchatów Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Polecam usługi Krzysztofa, zdjęcia profesjonalne, inne niż wszystkie, po prostu wyjątkowe :) A zdjęcia z pleneru wprost bajeczne :) Jeżeli szukacie niestandardowych ujęć, to z całego serca polecam :)
Ewa Podedworna Mateusz Chmielewski, ślub: 2017-05-06
Fantastyczny fotograf. Profesjonalny, kreatywny, a do tego świetny człowiek. Polecam. Wszystkie ciotki są w nim tragicznie zakochane po weselu. 10/10. Dalibyśmy się focić ponownie.
Kasia i Szymon Guga, ślub: 2015-06-13
Wykonanie: DigiHex Systems