Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Jarosław

 - fotograf Jelenia Góra
Fotografia ślubna Jelenia Góra, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 4
Poleceń: 117
Odsłon: 18039

Jeśli jesteście przyszłą Parą Młodą to dobrze trafiliście.

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie moją ofertą!

Ciągłe podróże (fotografuję śluby  w wielu miejscach  Europy) sprawiają, że jestem otwarty na nowości, a ciągłe zmiany powodują, że fotografie nie są monotematyczne. Każde nowe miejsce, nowa sytuacja, nowa para stanowi nowy temat, bo to nowa inspiracja.

Moim sukcesem jest to, że nie jestem tylko lokalnym fotografem ślubnym, bo fotografują uroczystości ślubne niezależnie gdzie się one odbywają. Niezmiernie cieszę się, gdy zapraszają mnie pary z różnych  stron Polski od Szczecina przez Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Poznań, Rzeszów po Szklarską Porębę.

Jestem bardzo dumny i zadowolony z tego, że mogę uczestniczyć w chwilach, które uważacie za najważniejsze w swoim życiu.

Moje prace od pewnego czasu zaczynają być też doceniane poza granicami Polski, co pozwoliło mi fotografować wiele par z Włoch, Korei, Niemiec, Wielkiej Brytanii, od Wenecji przez Pragę nocą i po Lazurowe Wybrzeże.

Profesjonalny sprzęt fotograficzny i lata doświadczenia powodują, że każde zdjęcie jest niesamowite.

Czym jest fotografia ślubna?

Rola fotografii ślubnej jest wielka, bo to najlepsza pamiątka ze ślubu. Jako fotograf ślubny pragnę w sposób wyśmienity uwiecznić wszystkie piękne chwile, chwile wzruszeń, radości i szczęścia na fotografiach ślubnych. Wszystkie doniosłe momenty i ważne będą na nich uwiecznione. Z kolei sesje plenerowe są wykonywane zgodnie z wcześniej ustalonym miejscem i pomysłami.

Idea fotografa?

Zdjęcie ma wywoływać zachwyt u klienta - nie ważne, czy jest ono robione w plenerze czy w studiu. Efekt zawsze jest ten sam - zadowolony klient.

Dziękuję wszystkim tym, co zaufali i zaprosili mnie na swoją uroczystość.

Jeśli mój styl fotografii trafił w Wasze gusta -  zapraszam na zarezerwowanie terminu.

Więcej szczegółów, opis oferty przesyłam mailem.

Zapraszam do kontaktu z fotografem.

Sprzęt

Do wykonywania reportażu, zdjęć i fotografii ślubnych, używamy nowoczesnego sprzętu i urządzeń fotograficznych.

Pracujemy na najwyższej jakości systemach CANON.

Dysponujemy własnym stacjonarnym i mobilnym studiem fotograficznym.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2600 zł
2600 zł

Dodatkowy Plener

800 zł
Fotografujemy w dowolnym miejscu i czasie. Oferta dotyczy par którym fotografowaliśmy ślub i wesele. Wykonujemy około 300 fotografii
800 zł

Plener

1200 zł
Zapraszamy na wykonanie sesji plenerowej nad morzem lub w górach możliwość zakwaterowania- zapewniamy wjazd na szczyt y w okolicach Szklarskiej Poręby i Świeradowa. Nad morzem wjazd na samą plażę.
1200 zł

Sesja we Włoszech

3500 zł
Proponujemy dodatkowe plenery we Włoszech (Werona, Wenecja, Rzym lub piękne średniowieczne zamki. Proponuję niezapomnianą sesje na Forum Romanum lub Coloseum w Weronie
3500 zł

Sesja w Paryżu

3500 zł
Przepiekne romantyczne chwile w Paryżu.
3500 zł

Sesja w Pradze

2000 zł
Proponuje sesje w Pradze Most Karola Hradczany. Sesja nocna w Pradze.
2000 zł

Lazurowe wybrzeże

4000 zł
Nowa oferta . Czerwone skały pięknie kontrastują z błękitnym morzem. Jest to idealny punkt z którego można wykszeszyć niesamowite plenery na Wasze fotografie,Santro Pe czeka. Polecam
4000 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Jarosław, Jelenia Góra
Fotograf Jarosław, Jelenia Góra Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Pracę Pana Jarka w skali od 1 do 10 oceniamy na 11. Fotograf charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą, bardzo szybko odpowiada na wiadomości, uczciwie doradza, jest punktualny oraz co najważniejsze dotrzymuje umówionych terminów. Podczas reportażu ślubnego oraz podczas sesji nie było żadnych problemów. Fotograf nie ma wygórowanych terminów jeżeli chodzi o termin płatności. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś Pan Jarek będzie mógł uwiecznić na zdjęciach ważne momenty naszego życia.
Mateusz i Aleksandra, ślub: 2016-10-08
Najlepszy fotograf na świecie pozdrawiam , ogarniona sprawa wesela na 200 % super pamiątka
Agnieszka Szymankiewicz, ślub: 2014-09-20
Pan Jarosław jest bez wątpienia profesjonalistą, a do tego jest elastyczny i tworzy bardzo fajną atmosferę w czasie sesji ślubnej. Zdjęcia wyszły bardzo fajnie i to jest chyba najważniejsze ;) Szczerze polecamy
Piotr i Magdalena, ślub: 2010-05-15
wspolpraca bez zarzutow, bardzo milo i przyjemnie. polecamy
joanna krzysztof, ślub: 2009-05-09
Wykonanie: DigiHex Systems