Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Aleksandra

 - fotograf Mińsk Mazowiecki
Fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki, województwo Mazowieckie

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3200 zł
3200 zł

Selfie ślubne

1000 zł
W czasie ślubu możemy na bieżąco wydrukować zdjęcia wykonane w czasie uroczystości. W ten sposób możecie obdarować swoich gości wyjątkowymi pamiątkami lub sprezentować im zdjęcia z Wami w podziękowaniu za udział chociażby w tańcu na wózek :) Oferujemy pakiet 100 wydruków w formacie 10x15. Ilość fotografii do rozliczenia zależy jednak od Was :) Możemy się również rozliczać tylko za wydrukowane fotografie :)
1000 zł

Sprzęt

Można rozpisywać się długo i namiętnie w tym temacie :). Chcielibyśmy jednak powiedzieć Wam, że wbrew powszechnej opinii to nie sprzęt lecz fotograf się liczy :) Niedowiarków zaś chcielibyśmy poinformować, że nie mają czym się przejmować. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie marki Nikon. Aparat pełno-klatkowy jakim dysponujemy to, zdobywający niezliczone nagrody, Nikon D750. Posiadamy również szereg obiektywów stało i zmiennoogniskowych, którymi płynnie wykonujemy wszystkie zlecenia :). Praca postpordukcyjna, ma miejsce na oprogramowaniu od lidera rynku oprogramowania graficznego, czyli firmy Adobe wersji Creative Cloud w której skład wchodzą między innymi Photoshop CC 2018 oraz Lightroom CC 2018. Nie przejmujcie się więc Wasze wspomnienia są nie tylko w dobrych rękach ale również w dobrym sprzęcie i oprogramowaniu. 

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Tomek - fotograf Warszawa

3200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(80 opinii)
Poleceń: 566
Jestem wychowankiem Warszawskiej Akademii Fotografii, Reklamy i Filmu. Pasja i oddanie towarzyszy mojej pracy fotografa. Zarezerwuj termin swojej sesji już ...

Piotr - fotograf Warszawa

3300 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(21 opinii)
Poleceń: 419
Jestem doświadczonym fotografem, laureatem konkursów Grand Press Photo , BZWBK FOTO i stypendystą Ministra Kultury. Stworzę dla Was wyjątkowy reportaż, ...

Andrzej - fotograf Warszawa

2350 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 272
Przez obiektyw aparatu widzę więcej niż w rzeczywistości. Zapraszam do poznania mojego warsztatu i oglądnięcia fotografii.
Wykonanie: DigiHex Systems