Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zimowy plener fotograficzny - Czorsztyn

2009-01-07
Zima to wspaniały czas na plener fotograficzny. Dlatego mamy przyjemność współorganizowania takiej imprezy. Już w lutym odbędzie się on w Czorsztynie. Zapraszamy!!!

Zimowa sceneria potrafi nadać uroku naszym fotografiom, dlatego z przyjemnością chcemy Państwa  zaprosić na zimowy plener fotograficzny, którego jesteśmy współorganizatorami. Po długich poszukiwaniach odpowiedniego miejsca chcemy poinformować, że plener odbędzie się w terminie 19 - 22 luty w Czorsztynie.

Jest to piękna okolica i niewątpliwie każdy będzie nią zauroczony. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na stronie www.plenerfotograficzny.pl . Szególnie zapraszamy te osoby, które pasjonują się fotografią krajobrazową i chcą się podzielić swoim talentem z innymi.

Na podanej stronie można również zobaczyć galerie ze zdjęciami z poprzednich plenerów. Te fotografie obrazują, że miejsce pleneru jest zawsze starannie wybierane, a wykłady tam prowadzone są niezwykle ciekawe.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems