Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zdjęcia ślubne w Katowicach - pomysły na plenery.

2018-11-20
Sesje plenerowe w Katowicach
Plenery wykonywane w Katowicach to różnorodność miejsc, które cenie sobie nie tylko ja. Mamy tu przekrój od lasów, parków po zabytkową zabudowę jak i nowoczesną architekturę. Nie trzeba daleko wyjeżdżać poza miasto aby wykonać swój wymarzony plener ślubny, każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście mam swoje 3 miejsca w których czuję się najpewniej i szczerze polecam Parom młodym.

Opracowanie
Fotograf Bartłomiej Katowice

Sesje ślubne na terenie NOSPR

Niewątpliwie ze wszystkich miejsc w Katowicach które sobie cenie za różnorodność podczas jednego pleneru, jest teren NOSPR, co plener odkrywam coś nowego gdzie mogę umieścić parę młodą aby zdjęcie było ciekawe i wyróżniało się na tle innych, bo przecież mnóstwo innych par wykonuje tam swoje sesje a jednak ciężko znaleźć zdjęcie które się powtórzy. Teren NOSPR to przepiękne Muzeum Śląskie gdzie przepleciona jest architektura z naturą, ogrody i kolorowe kwiaty, przechodzimy kilka kroków i mamy wspaniały budynek Symfonii Polskiego Radia kilka fontann oraz porośnięte trawą ciekawe geometrycznie budynki centrum kultury, a w tle wynurzający się Katowicki spodek.

Sesje ślubne na terenie NOSPR 1

Sesje ślubne na terenie NOSPR 2

Rezerwat Murckowski - sesja zdjęciowa

Rezerwat Murckowski to przepiękny las gdzie głównie rosną potężne buki. Ten rozległy teren porośnięty tymi drzewami tworzy moją następną niepowtarzalną „miejscówkę” do wykonania sesji w przyrodzie. Jest to też nie wątpliwie moja mocniejsza strona niż architektura więc szczerze polecam parą młodym na wykonanie właśnie tam swoich zdjęć najlepiej przy wschodzącym słońcu. Przedzierające się promienie słoneczne przez korony drzew lub poranna mgła dają niesamowity efekt!

Rezerwat Murckowski 1

Rezerwat Murckowski 2

Rezerwat Murckowski 3

Nikiszowiec - plener w starej dzielnicy Katowic

Trzecie miejsce w Katowicach które wykorzystujemy do plenerów to Nikiszowiec. Ta dzielnica Katowic z charakterystycznymi czerwonymi okiennicami nadaje niesamowity klimat przenosząc w czasie parę młodą. Często wykorzystujemy tu motywy kultury śląskiej -wianki, stroje górnicze. Ale jeśli para po prostu chce zdjęcia w starej zabudowie to też śmiało można się tu „zapuścić” w uliczki czy klatki schodowe gdzie naprawdę czas się na trochę zatrzymał i można poczuć ducha tej starej dzielnicy Katowic.

Nikiszowiec 1

Nikiszowiec 2

Nikiszowiec 3
 

Opracowanie
Fotograf Bartłomiej Katowice

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems