Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zdjęcia ślubne w Gdyni - Park Kolibki, Mechelinki - plaża, molo i kutry rybackie, Rzucewo - zamek Jan III Sobieski

2019-01-21
Plener w Gdyni
Plener ślubny, jest równie ważny jak pozostała część zdjęć ze ślubu. Warto poświęcić na przygotowania do niego trochę czasu. Przede wszystkim stajemy zawsze przed wyborem miejsca. Bardzo często fotograf oferuje Wam miejsca powszechnie znane i często uczęszczane przez Pary Młode. W trójmieście zapewne takimi miejscami będą Park Oliwski, Plaża w Orłowie bądź Babie Doły. Jak uniknąć powtarzalności i wybrać miejsce wyjątkowe, gdzie nie spotkamy przy okazji sesji, pięciu innych par? Dzisiaj mam dla Was trzy propozycje, które w ubiegłym sezonie sprawdziły się idealnie. Dzięki tym miejscom, mogłam stworzyć unikalne zdjęcia ślubne, które dla moich par, pozostaną pamiątką na całe lata.

Opracowanie
Fotograf Paulina Gdynia

Sesja ślubna w Parku Kolibki

Park znajduje się niedaleko plaży i klifu w Orłowie, a dojazd do tego miejsca jest banalnie prosty. Co czeka nas w Parku? Przede wszystkim przepiękna stara szklarnia. Wejście do niej jest zabronione, ale zdjęcia nawet na jej tle wychodzą fenomenalnie. Znajdziemy tam piękne stare budynki, które idealnie wpasują się w klimat rustykalnych zdjęć. Dodatkowo Park sam w sobie jest malowniczy, możemy również przejść nim na plażę, na której z pewnością nie będzie wielu turystów. Jest to miejsce które przypadnie do gustu wszystkim parom młodym które zdecydowały się na ślub w najmodniejszym klimacie boho-rustykalnym.

Sesja ślubna w Parku Kolibki 1

Sesja ślubna w Parku Kolibki 2

Sesja ślubna w Parku Kolibki 3

Plener w Mechelinkach - plaża, molo i kutry rybackie

Oddalając się kilka kilometrów od Gdyni (ok. 13 km.) trafimy w kolejne miejsce na mojej sesyjnej liście. Jest to plaża w Mechelinkach, nie tak bardzo popularna i uczęszczana jak Rewa. Co czeka nas na miejscu? Przede wszystkim klimatyczne molo, urocza plaża i falochron z kamieni który również świetnie sprawdzi się jako tło do zdjęć. Po dopytaniu miejscowych o drogę, możemy również trafić na klif z widokiem na morze. Mechelinki to wioska rybacka, dlatego znajdziemy tam również przy molo kutry i sieci. Niezwykle klimatyczne miejsce!

Plener w Mechelinkach - plaża, molo i kutry rybackie 1

Plener w Mechelinkach - plaża, molo i kutry rybackie 2

Plener w Mechelinkach - plaża, molo i kutry rybackie 3

Zdjęcia ślubne w Rzucewie - zamek Jan III Sobieski

Na sam koniec „last but not least”, miejsce które odkryłam dopiero w ubiegłym roku. Zapierający dech w piersiach Zamek Jan III Sobieski w Rzucewie. Zarówno sam zamek jak i okolica dostarczą Nam wielu kadrów. W samym zamku mamy dostępną do zdjęć bibliotekę z antresolą, winiarnię czy malownicze komnaty. Za zamkiem kryje się piękny ogród pełen kwiatów, bluszcz na budynku, mała stadnina koni czy zejście do morza. Jest to zdecydowanie miejsce warte uwagi i odwiedzenia. Robienie zdjęć w zamku jest odpłatne, lecz cena nie jest wysoka, a już na pewno warta tego co z sesji wyniesiemy.

Zdjęcia ślubne w Rzucewie - zamek Jan III Sobieski 1

Zdjęcia ślubne w Rzucewie - zamek Jan III Sobieski 2

Zdjęcia ślubne w Rzucewie - zamek Jan III Sobieski 3

Opracowanie
Fotograf Paulina Gdynia

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems