Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Słupskie plenery – Ustka, Orzechowo, Swołowo

2019-02-06
Fotografia ślubna w plenerze to zawarcie na zdjęciach całej historii pary młodej. Zdjęcia ślubne robi się dziś zupełnie inaczej niż kilkanaście lat temu. Para młoda nie pozuje na tle ściany z fototapetą, na malowanym tle u fotografa, lecz wybiera się na plener ślubny przygotowany w zupełnie innym dniu. Wtedy nowożeńcy są rozluźnieni i stać ich na spontaniczność. Planując sesję zdjęciową nie warto poprzestawać na szablonowych rozwiązaniach, lecz puścić wodze fantazji – dobrać nietypowe gadżety, opowiedzieć jakąś historię lub zdecydować się na zapierającą dech w piersiach scenerię. W końcu takie zdjęcie to pamiątka na całe życie. Najważniejsze, by zdjęcia ślubne odzwierciedlały charakter pary i pokazywały kreatywność nowożeńców.

Opracowanie
Fotograf Agnieszka Słupsk

Sesja plenerowa w Ustce

Można pokusić się o stwierdzenie, że morze i plaża to jedno z najbardziej wymarzonych miejsc na plener ślubny. Plaża – rozwiane włosy i welon, błękitna woda w tle. Czy też śmielej spacer bosymi stopami po piasku. Prostota – to lubimy uwieczniać na zdjęciach.
A tuż przed zmrokiem? Kto z nas nie ulega czarowi zachodzącego słońca czy też szumowi fal, które nastroją nas pozytywnie, aby dobrze wypaść w roli głównych bohaterów na fotografiach.

Sesja plenerowa w Ustce 1

Sesja plenerowa w Ustce 2

Sesja plenerowa w Ustce 3

Zdjęcia ślubne w Orzechowie

Połączenie plaży, wysokiego klifu czy też soczystej zieleni z elementami powalonych drzew. To Orzechowo – miejsce jedyne w swoim rodzaju. Ulubione miejsce naszych Młodych Par, które często po raz pierwszy odkrywają ten urokliwy zakątek. Miejsce dające wiele możliwości i różnorodności. Często już po zdjęciach słyszymy, że Młodzi są tak zachwyceni scenerią, że będą tu wracać...

Zdjęcia ślubne w Orzechowie 1

Zdjęcia ślubne w Orzechowie 2

Zdjęcia ślubne w Orzechowie 3

Swołowo - miejsce na sesję ślubną

Zieleń i otaczająca przyroda zawsze stanowi niezwykle wdzięczny motyw plenerowej sesji ślubnej. To najlepsza propozycja dla osób, które kochają naturę i pragną, aby zdjęcia ślubne w plenerze były jednocześnie oryginalne i naturalne. Wystarczy wyjechać kilka kilometrów za miasto, aby znaleźć takie miejsce jak Swołowo – małą urokliwą wioskę, w której  drzewa, przepływająca rzeczka i urokliwy mostek nadadzą klimat naszym zdjęciom ślubnym.

Swołowo - miejsce na sesję ślubną 1

Swołowo - miejsce na sesję ślubną 2

Swołowo - miejsce na sesję ślubną 3

Swołowo - miejsce na sesję ślubną 4

Swołowo - miejsce na sesję ślubną 5

Opracowanie
Fotograf Agnieszka Słupsk

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems