Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesje ślubne w okolicy Dąbrowy Górniczej

2018-12-18
Plener w Dąbrowie Górniczej
Sesja ślubna w plenerze to niezwykle ważne wydarzenie każdej Młodej Pary. Zdjęcia mają pokazywać nie tylko Parę Młodą ale także otoczenie. Wybranie odpowiedniego miejsca i czasu jest bardzo istotne, od tego będzie zależało czy nowożeńcy będą swobodnie pozować. Sesja w plenerze to także ukazanie prawdziwego uczucia, jakim darzy siebie Para Młoda. Sesja plenerowa powinna być radosna i dynamiczna, a Młoda Para nie skrywając emocji i szczęścia z zawarcia związku małżeńskiego powinna dobrze się bawić by w efekcie otrzymać naturalne zdjęcia. Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem mogę zaproponować ciekawe scenerie w Dąbrowie Górniczej i w najbliższej okolicy.

Opracowanie
Fotograf Ewa Dąbrowa Górnicza

 

Pogoria IV - sesja ślubna

Pogoria IV oficjalnie nazywana Zbiornikiem Kuźnica Warężyńska, wchodzi w skład popularnych Pogorii, największy akwen Pojezierza Dąbrowskiego. Miejsce to zapewnia spokojną atmosferę z dala od miejskiego zgiełku. Duży piaszczysty teren przyległy do jeziora przypomina wydmy. Zdjęcia na piasku tuż przy brzegu będą piękną pamiątką przypominającą nadmorski klimat. To znakomite miejsce na plener ślubny o każdej porze roku. Zawsze pusta i urokliwa plaża zachwyca swoim pięknem. Przestrzeń, natura, wiatr i dwoje zakochanych to idealne warunki na sesję ślubną.

Pogoria IV - sesja ślubna 1

Pogoria IV - sesja ślubna 2

Pogoria IV - sesja ślubna 3

 

Zdjęcia ślubne w Parku Gródek

Park Gródek w Jaworznie to malownicze miejsce 20km od Dąbrowy Górniczej. Niesamowity widok z kamieniołoma, czysta woda i skałki na pewno zrobią wrażenie. Większość terenu to pozostałości po działalności cementowni i zakładów dolomitowych, dzieki którym powstały głębokie parowy i urwiska skalane. Jest tu wiele możliwości do wykonania sesji plenerowej dla Młodej Pary. Ta świetna lokalizacja pozwala na korzystanie z takich atrakcj jak kręta kładka i altanki na Stawie Wydra, łąka na tle wyniosłego urwiska, drewniane schody, punkty widokowe oraz leśne ścieżki w bliskim sąsiedztwie. Obecnie to atrakcyjna przestrzeń nie tylko do odpoczynku i rekreacji, ale także do fotografowania w plenerze zakochanych Młodych Par.

Zdjęcia ślubne w Parku Gródek 1

Zdjęcia ślubne w Parku Gródek 2

Zdjęcia ślubne w Parku Gródek 3

 

Plener na Górze Zborów

Góra Zborów to obecnie jeden z najpiękniejszych punktów widokowych na całej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, około 35km od Dąbrowy Górniczej. To ciekawa lokalizacja na romantyczny plener ślubny o zachodzie słońca. Miejsce niezwykłe zachwyca malowniczymi dolinkami, tajemniczymi grotami i skalnymi ostańcami wyjątkowo pięknie tu uformowanymi.  Piękna przyroda, lasy, łąki, jaskinie, wzgórza skał wapiennych, jest tu wszystko aby powstała wspaniała sesja ślubna. Gdy wdrapiemy się już na szczyt góry, możemy uwiecznić Młodą Parę na tle wspaniałej panoramy roztaczającej się na jurajski krajobraz. Miejsce dla par lubiących ciszę, przyrodę i piękne krajobrazy z wapiennymi skałkami w tle z i dala od cywilizacyjnego zgiełku.

Plener na Górze Zborów 1

Plener na Górze Zborów 2

Plener na Górze Zborów 3

Opracowanie
Fotograf Ewa Dąbrowa Górnicza

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems