Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesje ślubne w Krakowie - Łąki Nowohuckie, Tyniec, Lanckorona

2018-11-05
Sesja ślubna w Krakowie
Sesja ślubna to wyjątkowe przeżycie dla każdej pary młodej. Udział w takim przedsięwzięciu to zupełna nowość dla większości osób, dlatego wsparcie i profesjonalizm ze strony fotografa to podstawa udanej sesji. Niemniej jednak pomoc pary młodej może okazać się nieoceniona, dobry nastrój i samopoczucie między nowożeńcami na pewno przełożą się na dużo lepsze rezultaty przed obiektywem. Ciekawym uzupełnieniem ubioru nowożeńców będą nakrycia głowy dla Pani młodej jak wianki, czy wpinane kwiaty, a dla Pana młodego na przykład stylowe okulary przeciwsłoneczne. Zdecydowanie polecamy wykonać sesję nie długo po ślubie, tak aby para młoda wciąż czuła emocje tego dnia i w pełni mogła poczuć magię tworzonych zdjęć. Unikniemy wtedy pośpiechu i nerwowości, która towarzyszyła by podczas zdjęć robionych na szybko w dniu wesela. Proponowane poniżej miejsca to jedne z moich ulubionych, liczę że przypadną Wam do gustu.

Opracowanie
Fotograf Łukasz Kraków
 

Lanckorona - sesja ślubna w okolicach Krakowa

Miejsce urokliwe o każdej porze roku, znajdujące się blisko Krakowa, przyciąga swoim pozamiejskim klimatem i urokiem. Pary młode szukające rustykalnego stylu nie mogą przegapić tego miejsca na plener ślubny. Uważam, że zdjęcia wykonane w Lanckoronie mają szczególny nastrój i potrafią oczarować najbardziej wybrednych. Drewniana zabudowa z drugiej połowy XIX wieku, średniowieczny zamek, malownicze kawiarenki i ogrody dają wręcz nieograniczone możliwości w zakresie sesji ślubnych. Miejsce w pełni magiczne dające niezliczone możliwości kreacji i tworzenia wyjątkowych fotografii.

Lanckorona

Lanckorona

Lanckorona

Lanckorona

 

Łąki Nowohuckie - plener w oryginalnym krajobrazie

Zyskująca co roku na popularności Nowa Huta, to nie tylko historia i wyjątkowy układ urbanistyczny, ale także spory obszar łąk pomiędzy Placem Centralnym, a brzegiem Wisły. Przyjemny spacer w blasku zachodzącego letniego słońca może sprawić, że para szybko zapomni o stresie jaki mógłby towarzyszyć podczas sesji ślubnej. Łąki w połączeniu z klimatem Nowej Huty mogą stanowić ciekawą alternatywę dla osób znudzonych fotografiami wykonywanymi w centrum Krakowa. Miejsce wyjątkowe i ponadczasowe dla tych, którzy szukają pomysłu na oryginalną sesję ślubną. 

Łąki Nowohuckie

Łąki Nowohuckie

Łąki Nowohuckie

Łąki Nowohuckie

 

Tyniec - zdjęcia w okolicach klasztoru

Dawniej wieś, dzisiaj część należąca do Krakowa daje bardzo duże możliwości w zakresie sesji ślubnych. Przepiękny klasztor benedyktynów istniejący od 1044 roku to wizytówka tego miejsca. Nie należy zapominać, że Tyniec to także bliskość łąk, wzgórz i Wisły co pozwala na fotografiach uchwycić tak wiele, by cała sesja mogła odbyć się w tym właśnie miejscu. Odbywając krótką wycieczkę na drugi brzeg Wisły możemy wykonać przepiękne fotografie z opactwem w pełnej odsłonie, a także udać się na spacer po malowniczych sadach i łąkach. Fotografie wykonane w tym miejscu potrafią być urozmaicone, ciekawe, a zarazem bardzo klimatyczne. Na koniec sesji można udać się na przepiękny średniowieczny dziedziniec, skąd można podziwiać blask zachodzącego słońca odbijającego się w Wiśle.

Tyniec

Tyniec

Tyniec

Tyniec


Opracowanie
Fotograf Łukasz Kraków

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems