Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja zdjęciowa w okolicach Bydgoszczy - Pałac w Lubostroniu, Tężnie w Inowrocławiu, lasy i pola

2019-01-14
Sesja plenerowa w okolicach Bydgoszczy
Plener w Bydgoszczy lub okolicy stanowi nie lada wyzwanie, zarówno dla fotografów, jak i Par Młodych pragnących odmiany od standardowych sesji zdjęciowych w Myślęcinku lub Ostromecku, nieopodal Bydgoszczy. Często, widząc kolejne zdjęcia swoich znajomych z tych samych miejsc szukają czegoś nowego. Warto wtedy opuścić swoje miasto i wybrać się w podróż w jedno z poniższych miejsc lub dać ponieść się fantazji i zrealizować wyjątkową sesję ślubną wśród dzikiej natury.

Opracowanie
Fotograf Adam Bydgoszcz

Sesja plenerowa w Pałacu w Lubostroniu

Piękny, klasycystyczny pałac w Lubostroniu, zaledwie 30m od Bydgoszczy, potrafi zachwycić swoją architekturą, pięknymi wnętrzami oraz rozległym 40-hektarowym parkiem w stylu angielskim. Zespół pałacowy jest bardzo zadbany, a jego obraz zmienia się wraz z porami roku, kiedy to kwitną poszczególne fragmenty parku. Po intensywnych wichurach w 2017 miejsce dość mocno ucierpiało, część starych drzew uległa zniszczeniu, jednak park przypałacowy powoli odradza się, z nieco zmienionym wyglądem. Aby fotografować we wnętrzach pałacowych, trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem na rzecz Zespołu Pałacowo-Parkowego

Sesja plenerowa w Pałacu w Lubostroniu 1

Sesja plenerowa w Pałacu w Lubostroniu 2

Sesja plenerowa w Pałacu w Lubostroniu 3

Zdjęcia ślubne w Tężnii w Inowrocławiu

Kolejną atrakcją w regionie są tężnie uzdrowiskowe znajdujące się w Parku Solankowym w Inowrocławiu, około 40km na południe od Bydgoszczy. Geometryczna architektura w połączeniu z naturalnym pięknem parku stanowi nie lada gratkę dla miłośników fotografii, dlatego stanowi idealne miejsce na sesję plenerową nowożeńców, a przy okazji daje chwilę wytchnienia dzięki solankowym inhalacjom. Podczas sesji można wykorzystać wnętrze oraz bramy i mosty prowadzące do tężni. Wyjątkowa jest również zielona część Parku Solankowego oraz nowo powstające altany i ścieżki spacerowe w południowej części parku.

Zdjęcia ślubne w Tężnii w Inowrocławiu 1

Zdjęcia ślubne w Tężnii w Inowrocławiu 2

Zdjęcia ślubne w Tężnii w Inowrocławiu 3

Lasy i pola - propozycja na plener ślubny

Dla amatorów naturalnych scenerii okolice Bydgoszczy obfitują w piękne, naturalne lasy, w których gwarancją udanych zdjęć plenerowych będą promienie zachodzącego słońca, przebijające się przez korony drzew. Alternatywą będą również pola uprawne, których różnorodność o dowolnej porze roku może na nowo zachwycić swoim obliczem. Okolica obfituje w pola rzepaku, zbóż, kukurydzy, a niekiedy można natrafić na łąki pełne chabrów i maków - w zależności od pory roku.

Lasy i pola - propozycja na plener ślubny 1

Lasy i pola - propozycja na plener ślubny 2

Lasy i pola - propozycja na plener ślubny 3

Lasy i pola - propozycja na plener ślubny 4

Opracowanie
Fotograf Adam Bydgoszcz

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems