Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja zdjęciowa w Bydgoszczy - Wyspa Młyńska, Hotel pod Orłem, lotnisko

2019-01-11
Sesja plenerowa w Bydgoszczy
Miasto nad Brdą rozwija się pod względem coraz większej liczby miejsc do spacerów. Zarówno wyjątkowa architektura, sąsiedztwo okolicznych pól i lasów pozwala na realizację sesji plenerowych na miejscu, bez większego przygotowania. Pomimo dość oczywistych propozycji, do których z pewnością zalicza się Wyspa Młyńska, ciekawie ujęta architektura, dobre oświetlenie oraz gra kolorów może sprawić, że dobrze znane miejsca na nowo ukażą swój blask i wyjątkowość, a wprawny fotograf uczyni sesję niepowtarzalną.

Opracowanie
Fotograf Adam Bydgoszcz

Zdjęcia ślubne na Wyspie Młyńskiej

Wyremontowana przed laty Wyspa Młyńska to miejsce wypoczynku Bydgoszczan w samym centrum miasta, dzięki czemu stanowi idealne miejsce na spotkanie z Parą Młodą na sesji fotograficznej, nie nadwyrężając zbytnio budżetu na podróże i czasu. Podczas sesji można wykorzystać unikatową architekturę Wenecji Bydgoskiej, mały mostek pieszy, prowadzący na drugą stronę rzeki Młynówki. Od strony Brdy mamy możliwość fotografowania z umieszczeniem Opery Novej w tle, a nowo wybudowana marina posiada na tyle wyjątkową architekturę, że stanowi piękny element do gry geometrią.

Zdjęcia ślubne na Wyspie Młyńskiej 1

Zdjęcia ślubne na Wyspie Młyńskiej 2

Zdjęcia ślubne na Wyspie Młyńskiej 3

Zdjęcia ślubne na Wyspie Młyńskiej 4

Hotel pod Orłem - sesja plenerowa

Dla amatorów sesji we wnętrzach warto przyjrzeć się Hotelowi pod Orłem, na ulicy Gdańskiej, gdzie zachowały się elementy secesyjne - na szczególną uwagę zasługuje złocona klatka schodowa oraz wnętrza pokoi hotelowych. Dla Par Młodych, które zdecydują się na wesele w tym miejscu, hotel udostępnia nieodpłatnie te wnętrza. W innym przypadku szczegóły wykonania sesji zdjęciowej należy ustalić indywidualnie. Warto także zadbać o własne oświetlenie, gdyż światło w części wnętrz może być niewystarczające. To piękne miejsce jest często pomijane zwyczajnie przez niewiedzę, pomimo idealnej lokalizacji.

Hotel pod Orłem - sesja plenerowa 1

Hotel pod Orłem - sesja plenerowa 2

Hotel pod Orłem - sesja plenerowa 3

Sesja zdjęciowa na terenie lotniska

W Bydgoszczy znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy, który stanowi nie lada atrakcję dla fanów awiacji i fotografii lotniczej. Mało osób jednak wie, że w Bydgoszczy znajduje się również lotnisko aeroklubowe z wejściem od strony Biedaszkowa, na którym znajduje się wiele mniejszych jednostek prywatnych. Za drobną opłatą można zrealizować tu sesję ślubną, która na pewno zapadnie w pamięć Parze Młodej, jak i ich znajomym. Na sesję warto wybrać się wczesnym porankiem lub przed zachodem słońca, kiedy to wpadające przez szyby samolotów promienie uświetnią ślubne fotografie.

Sesja zdjęciowa na terenie lotniska 1

Sesja zdjęciowa na terenie lotniska 2

Sesja zdjęciowa na terenie lotniska 3

Opracowanie
Fotograf Adam Bydgoszcz

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems