Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja ślubna w okolicach Olsztyna

2019-02-28
Plener w okolicach Olsztyna
Mimo, że Warmia i Mazury to obszar, na którym na każdym kroku znajdziemy dobre miejsce na zdjęcia, to często Para Młoda ma problem z jego wyborem. W 90 procentach przypadków to ja, jako fotografka ślubna, pomagam zdecydować się na konkretne miejsce. Poniżej opiszę Wam dwie lokalizacje w okolicy Olsztyna, które bardzo mi zapadły w pamięć i do których zawsze chętnie powracam. Kto wie, być może z Wami odkryję tam kolejne kadry.

Opracowanie
Fotograf Kinga Olsztyn

Warmińska Winnica, Skajboty - sesja plenerowa

Położona w małej wsi Skajboty w pobliżu Olsztyna Warmińska Winnica to przepiękne miejsce na sesję plenerową. Jej położenie sprawia, że niewiele osób zna to miejsce. Mimo, że dojazd jest trochę ciężki, bo trzeba przejechać spory kawałek drogą piaszczystą, to naprawdę warto. To miejsce daje bardzo szeroką gamę możliwości na zrobienie zdjęć. Mamy piękne jezioro Bogdańskie, na tle którego można zakończyć sesję podczas zachodu słońca oraz stawy. Jeden ze stawów ma wysepkę z altaną- świetne tło na fotografii. Nie można nie wspomnieć o winnicy, w której rosną winogrona. Jak nie widzieliście jeszcze tego, jak przepięknie prezentuje się Para Młoda na tle winnicy, to teraz macie okazję. Uwielbiam robić również portrety samej Pannie Młodej. Wierzcie mi, że tutaj wychodzą one idealnie. Pokazaną tu sesję wykonałam pod koniec września, dlatego klimat zdjęć jest jesienny. W środku lata podejrzewam, że jest tu jeszcze bardziej zielono.

Warmińska Winnica, Skajboty - sesja plenerowa 1

Warmińska Winnica, Skajboty - sesja plenerowa 2

Warmińska Winnica, Skajboty - sesja plenerowa 3

Warmińska Winnica, Skajboty - sesja plenerowa 4

Warmińska Winnica, Skajboty - sesja plenerowa 5

Warmińska Winnica, Skajboty - sesja plenerowa 6

Zdjęcia ślubne w Leśnym Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach

Jeżeli mieszkaniec Olsztyna nie był jeszcze w Arboretum, to niech koniecznie się tam wybierze. Kiedy ostatnio zabrałam tam Parę Młodą i wykonałam im sesję ślubną, po tygodniu napisali do mnie, że tak im się tam spodobało, że wybrali się tam jeszcze raz. Arboretum jest podzielone na kilka działów- dział flory polskiej, część kolekcyjna oraz las naturalny. W każdej z części zobaczymy mnóstwo gatunków i odmian drzew i krzewów. Znajdziemy tu również wiele kwiatów, dlatego nie brakuje tu też kolorów. Najciekawszym i najbardziej fotogenicznym miejscem jest staw. Bez różnicy jak ustawimy Parę Młodą, zdjęcia będą piękne. Obok stawu znajdują się drewniane platformy, po których można spacerować i podziwiać wspaniałą roślinność. Ważną rzeczą, którą musicie wiedzieć jest to, że niewiele tutaj ludzi. Zawsze staram się wybierać miejsca spokojne, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał poczuć się Parze Młodej swobodnie i Arboretum jest do tego idealne. Pamiętajcie tylko, aby wybrać się tam w tygodniu.

Opracowanie
Fotograf Kinga Olsztyn

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems