Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja plenerowa w okolicach Gdyni

2018-12-17
Plener w okolicach Gdyni
Jeżeli myślicie o zorganizowaniu sesji plenerowej nad polskim morzem, to zapraszam w okolice Trójmiasta! W artykule przedstawiam kilka ciekawych miejsc plenerowych - Plaża w Orłowie, Rewa, Pałac w Leźnie - to tylko trzy z wielu miejsc, w które warto się wybrać na zdjęcia ślubne. Zapraszam do lektury.

Opracowanie
Fotograf Łukasz Gdynia

 

Sesja ślubna na plaży w Orłowie

Jednym z najpopularniejszych miejsc w Gdyni na plener ślubny jest plaża w Orłowie.
W tym miejscu w tzw "sezonie" spotkać można co najmniej kilka Młodych Par w ciągu dnia.Czy nie jest to zatem miejsce za bardzo oklepane , aby je polecać?
Wszystko zależy od pomysłu na sesje. Według mnie Orłowo ma duży potencjał jako miejsce na sesję. W jednym miejscu można zrobić zupełnie różne zdjęcia, w różnym klimacie i scenerii. Jest plaża, morze, wysoki orłowski klif, molo, klimatyczna kawiarnia, las z licznymi pagórkami i wąwozami, potok  oraz ruiny sanatorium z pięknym widokiem z dachu. Rano można liczyć na piękny wschód słońca. Warto być wcześnie rano, aby uniknąć tłumów. W tym miejscu wykonałem  kilkanaście sesji i za każdym razem staram się to zrobić inaczej. Często wykorzystując piękną scenerię, ale tak aby jednoznacznie nie kojarzyła się z Orłowem. Warto wejść na klif i wykorzystać piękny widok z góry. Dla miłośników ruin i miejsc industrialnych polecam stare sanatorium. Kilku piętrowy budynek z super widokiem z dachu na plażę i molo.

Sesja ślubna na plaży w Orłowie 1

Sesja ślubna na plaży w Orłowie 2

Sesja ślubna na plaży w Orłowie 3

Sesja ślubna na plaży w Orłowie 4

Sesja ślubna na plaży w Orłowie 5

Zdjęcia ślubne w Rewie

To jedno z moich ulubionych miejsc, oddalona od centrum Gdyni o zaledwie 15-20 min jazdy. Rewa oferuje piaszczystą plażę z długim na kilkaset metrów cyplem. Świetnie spisuje się zarówno na wschody jak i zachody słońca. Często jest tam wietrznie, ale moim zdaniem dodaje to tylko charakteru i klimatu zdjęciom. Plusem są też duże obszary z pięknymi wysokimi trawami i trzcinami, które pięknie połyskują o zachodzie słońca. Idealne miejsce na sesję w otoczeniu natury. W sezonie letnim warto być wcześniue rano, ale już we wrześniu robi się pusto.
Każda pora roku będzie dobra, dla odważnych nawet zima, bo wtedy często zamarza zatoka. Warto zabrać ze sobą coś ciepłego. Schronienie daje też nowy Hotel Skipper z fajnymi wnętrzami.

Zdjęcia ślubne w Rewie 1

Zdjęcia ślubne w Rewie 2

Zdjęcia ślubne w Rewie 3

Plener w Pałac w Leźnie

To moje ulubione miejsce na sesje, gdy pogoda nie dopisuje lub gdy szukamy drugiej lokalizacji podczas sesji. Pięknie odnowiony pałac z klasycznymi wnętrzami. Dookoła ładny park ze starymi drzewami. Wejscie jest bezpłatne , wystarczy się tylko umówić. W pobliżu dużo łąk i pól oraz las. To miejsce jest dobre na każda porę roku. W lecie pięknie utrzymany park, fajnie prezentuje się równiez o zachodzie słońca- przez drzewa przebijają promienie słońca

Plener w Pałac w Leźnie 1

Plener w Pałac w Leźnie 2

Plener w Pałac w Leźnie 3

Plener w Pałac w Leźnie 4

Opracowanie
Fotograf Łukasz Gdynia

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems