Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja plenerowa w Łodzi i okolicach

2019-01-09
Plener w Łodzi
Wybór odpowiedniej lokalizacji na sesję ślubną jest jej istotnym elementem i nigdy nie powinien być przypadkowy. Jeśli chodzi o Łódź , jest wiele zakątków, które mogą posłużyć nam za tło do takiej sesji. Nie bez powodu ekipy filmowe z całego świata organizują tu swoje plany zdjęciowe. Ja chciałbym ze swojej strony polecić dwie takie lokalizacje. Jedną w samej Łodzi . Drugą oddaloną o kilkadziesiąt minut samochodem od miasta.

Opracowanie
Fotograf Piotr Łódź

Łódź - zdjęcia ślubne
 

Tutaj każda brama ma swoją historię. Jeśli chodzi o fotografię ślubną Łódź jest miastem, które oferuje nam-fotografom wiele możliwości. Piękna ulica Piotrkowska i jej odrestaurowane kamienice w blasku wschodzącego słońca powodują, że kadry tworzą się praktycznie same. Kiedy miasto budzi się ze snu wystarczy wybrać się z młodą Parą wczesnym rankiem na półgodzinny spacer. Rozpoczynając od Placu Wolności, gdzie możemy uchwycić ulicę Piotrkowska ciągnącą się aż po horyzont. Aby dosłownie po kilkudziesięciu metrach znaleźć się na bajecznym dziedzińcu Pasażu Róży, gdzie wszystkie fasady wyłożone są tysiącami mieniących się w blasku wstającego słońca lusterek. Taka poranna sesja pozwoli świeżo upieczonym małżonkom oraz ich fotografowi na stworzenie pięknej pamiątki z ich ukochanego miasta lub miasta, które dzięki niemu odkryją na nowo.
 

Łódź - zdjęcia ślubne 1
 

Łódź - zdjęcia ślubne 2
 

Łódź - zdjęcia ślubne 3
 

Łódź - zdjęcia ślubne 4
 

Łódź - zdjęcia ślubne 5
 

 

Plener ślubny z Błękitną Laguną w tle
 

Zwolennicy skąpanych w słońcu piaskowych plaży południa nie powinni być rozczarowani innym interesującym miejscem na sesję ślubną. W niespełna godzinę drogi od Łodzi ( samochodem :-) ) możemy znaleźć się na „lazurowym wybrzeżu” . Należy przy okazji zaznaczyć , że to nieporównywalnie bliżej od Nicei a przy dobrym świetle efekty sesji mogą być zdumiewająco zbliżone. To może być ciekawa alternatywa dla osób, które od sesji w malowniczej Łodzi wolą ucieczkę na łono natury.
Oczywiście takich ciekawych miejsc w woj. łódzkim jest naprawdę dużo , ale nie sposób wszystkich ich wymienić w jednym artykule. Te dwie lokalizacje zasługują jednak na uwagę choćby ze względu na swoje jakże odmienne możliwości.
 

Plener ślubny z Błękitną Laguną w tle 1

Plener ślubny z Błękitną Laguną w tle 2

Plener ślubny z Błękitną Laguną w tle 3

Plener ślubny z Błękitną Laguną w tle 4

Plener ślubny z Błękitną Laguną w tle 5

Opracowanie
Fotograf Piotr Łódź

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems