Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja plenerowa w Koninie i okolicach

2019-02-25
Plener w Koninie
Konin, Ślesin i Licheń te trzy lokalizacje, które znajdują się w swym bliskim sąsiedztwie mają ogromny potencjał na plenery ślubne i wszelkie inne sesje fotograficzne. Piękne i zadbane z ciekawymi krajobrazami na tle jezior i ciekawą architekturą dają ogrom możliwości a jedynymi ograniczeniami są chęci i zaangażowanie Pary Młodej i oczywiście najważniejsze wyobraźnia fotografa.

Opracowanie
Fotograf Emilia i Łukasz Konin

Zdjęcia ślubne w Koninie

Urokliwe miasto powiatowe, położone w zakolu Warty, które zachęca mieszkańców i gości do poznawania jego tajemnic. Nadwarciańskie bulwary kuszą spacerowiczów, a towarzyszące spacerom panoramy dodają klimatu i sprawiają, że łono natury jest bardzo blisko. Starówka Konina również ma wiele do zaoferowania – odrestaurowane budynki, klimatyczny bruk i niewielkie uliczki, które zachęcają do zajrzenia i pozostania tam na dłużej. Warte uwagi są zwłaszcza okolice starego kina i synagogi, które dają fotografom duże pole o popisu. W pobliżu nowej przeprawy znajduje się również bardzo dużo zielonych terenów oraz spora piaskownica – bardzo lubiane przez miejscowych fotografów miejsca.

Ślesin - sesja ślubna

Ślesin to turystyczne miasteczko, które wiedze prym zwłaszcza w okołowodnych atrakcjach. Ślesin leży nad dwoma jeziorami – Mikorzyńskim i Ślesińskim, kuszącymi widokami i oswojoną przez ludzi przyrodą. Bardzo dobra infrastruktura, która nie ingeruje w naturalne procesy przyrodnicze, sprawia, że w Ślesinie można znaleźć bardzo dużo punktów atrakcyjnych pod względem fotografowania. Natura, czyli przede wszystkim jeziora i lasy, bardzo zadbany rynek oraz bardzo ważny historyczny zabytek – Brama Napoleona – to punkty na mapie tej miejscowości, które nie zawiodą nawet najbardziej wymagającego fotografa. Nie można nie wspomnieć również o kolorowej i malowniczej przystani – to obowiązkowy punkt każdej sesji ślubnej.

Sesja plenerowa w Licheniu

Mimo sakralnego znaczenia i wielkiego przepychu Licheń to bardzo przyjemne miejsce, biorąc pod uwagę fotografowanie. Oprócz osławionej na całą Europę Bazyliki do Lichenia przyciąga jezioro Licheńskie, które sprawia wrażenie nieokrzesanej przez człowieka przyrody. Dzika natura plus olbrzymie święte budowle to mieszanka wybuchowa, która w zasadzie jest rewelacyjnym materiałem dla fotografa. Teren wokół Bazyliki to dobry pomysł na sesje zdjęciowe reżyserowane na takie z poprzednich epok, a zadbane tereny zielone dodają sesjom charakteru i splendoru. Licheń to miejsce, gdzie tradycja łączy się z naturą i współczesnością, dlatego to bardzo uniwersalne miejsce na sesje zdjęciowe, warte polecenia. To miejsce, gdzie jest wiele możliwości i pomysłów na sesje.

Opracowanie
Fotograf Emilia i Łukasz Konin

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems