Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja plenerowa na wyspie Rugia

2019-04-24
Plener na wyspie Rugia
Dziś chciałbym zabrać Was na mała podróż zagraniczną, gdzie wykonaliśmy sesję plenerową. Plener w innym dniu, charakteryzuje się bardzo swobodną atmosferą. Mamy więcej czasu na realizację pomysłów. Na plenerze dążę do tego, aby to nie były tylko pojedyncze zdjęcia - chciałbym aby to  była mała historia o Was. Plener zagraniczny - brzmi poważnie, jednak nie trzeba daleko jechać by znaleźć ciekawe miejsce. Zawsze staram się, aby moje zdjęcia miały w sobie trochę magii. Dlatego gdy już mam magiczną parę, szukam też magicznego miejsca.

Opracowanie
Fotograf Krzysztof Szczecin

Do takich miejsc należy z całą pewnością, niemiecka wyspa Rugia. Znajduję się ona w odległości ok 3h od Szczecina.  Piękne, strzeliste, kredowe klify – wysokie nawet do 100m w górę. Cudowny Park Narodowy z licznymi ścieżkami… i te kamienie z dziurkami :O.  Właśnie kamienie, cała plaża jest kamienista, chodząc w szpilkach na pewno można je pozdzierać :). Całe wybrzeże ma wiele kilometrów długości, trzeba się przygotować na parę godzin chodzenia - chyba że wybierzecie standardową trasę :). Można znaleźć tam sporo powalonych drzew, liczne głazy - a widoki z klifów zapierają dech w piersiach.

Plener na wyspie Rugia 1

Plener na wyspie Rugia 2

Plener na wyspie Rugia 3

Plener na wyspie Rugia 4

Plener na wyspie Rugia 5

Wybraliśmy się z Magdaleną i Krzyśkiem, z wielkim planem zdobycia tego wybrzeża. Nie chcieliśmy zaczynać jak każda para w tym samym miejscu (tu muszę wspomnieć, iż jest to bardzo popularne miejsce na plenery ślubne). Chcieliśmy inaczej - niestety rzeczywistości sprowadziła nas na ziemię. Brakowało nam czasu i dojścia do punktu startowego który wybraliśmy.  W głąb parku nie można podjechać autem, ba nawet nie ma gdzie zaparkować. A chcieliśmy rozpocząć sesję z tarasu klifowego, niestety nie udało się.
Na szczęście standardowa  trasa (z miasteczka Sassnitz) okazałą się równie piękna. Mimo że był to październik, pogoda nam dopisała. Humory mieliśmy dobre, okoliczności przyrody piękne a Krzysiek i Magdalena – weseli i spontaniczni ludzie   – w zasadzie zdjęcia same się robiły :).

Plener na wyspie Rugia 6

Plener na wyspie Rugia 7Plener na wyspie Rugia 8

Plener na wyspie Rugia 9

Plener na wyspie Rugia 10

Plener na wyspie Rugia 11

Po całej akcji należał nam się kawał dobrego „niemieckiego” kebaba, w którego poszukiwaniu straciliśmy „trochę”  czasu :

ps.
(Jednak prawdą jest, że magię można znaleźć nawet za rogiem swojego domu ; )

Opracowanie
Fotograf Krzysztof Szczecin

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems