Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Podsumowanie roku i ambitne plany

2009-01-02
Czy to był rok sukcesu ? Sami nie wiemy. Z pewnością jednak warto poznać nasze plany na ten rok, a będzie się działo...

Witamy w nowym 2009 roku. Mamy nadzieję, że kryzys przejdzie daleko od par młodych, a jeszcze dalej od fotografów ślubnych. Naszych fotografów ślubnych z pewnościa ominie...

Nasze działania na dobre rozpoczęliśmw maju 2008 roku. Te 7 miesięcy było pełne sukcesów, ale zdarzały się też małe potknięcia. Podsumowanie jednak wygląda imponująco:

 • na dzisiaj współpracuje z Nami już 550 fotografów, obsługujemy wszystkie miasta w Polsce i nie tylko, ponad 1200 kolejnych fotografów oczekuje na rejestrację
 • miesięcznie odwiedza Nas prawie 40 000 par młodych
 • zebraliśmy ponad  3000 kontaktów pomiędzy parami młodymi a fotografami - według dokładnych statystyk zapowiada to ponad 600 ślubów zorganizowanych przez nasze serwisy
 • ponad 1000 firm liczy nasza profesjonalna baza firm ślubnych
 • nasz serwis zaczyna być znany, byliśmy opisywani w gazetach, w internecie, promowaliśmy się na targach ślubnych i jesteśmy wysoko pod wieloma frazami w wyszukiwarce google.

Nowy rok, to bardzo bogate plany. Planujemy poza serwisami www.fotograf-wesele.pl i wprowadzić serwis dla video - filmowania (www.filmy-wesele.pl), bardziej rozbudowaną bazę firm (www.wesele.com.pl) i coś zupełnie nowego - galerię zdjęć ślubnych (www.galeria-wesele.pl). Pierwsze nowości będą widoczne już w lutym.

Naszym priorytetowym celem jednak jest zwiększenie oglądalności i popularności serwisu. Nasz cel to oglądalność na poziomie 100 000 par młodych miesięcznie i 1000 fotografów z całej Polski. I tego sobie życzymy w Nowym Roku.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems