Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Podsumowanie 2011 roku

2012-01-01
Rok 2011 był dla nas bardzo owocny, dobrze wykorzystaliśmy ten czas pod względem rozwoju firmy, głównie pozycjonowania. Mieliśmy swój debiut na targach fotograficznych a nawet w telewizji...

Rok 2011 był dla nas bardzo owocny, dobrze wykorzystaliśmy ten czas pod względem rozwoju firmy, głównie pozycjonowania. Mieliśmy swój debiut na targach fotograficznych a nawet w telewizji.

A oto co się działo przez cały rok 2011:

 1. W lutym zostały ogłoszone wyniki raporu Gemius, według którego Grupa Portali Weselnych zajęła 1. miejsce w Polsce w kategorii ślub i wesele.
 2. Kwiecień - nasz debiut na Międzynarodowych targach Foto Film Video w Łodzi. Mieliśmy okazję osobiście się spotkać i porozmawiać z naszymi Fotografami.
 3. Słowo fotograf wpisane w wyszukiwarce Google było i jest dla nas bardzo szczęśliwe. Zajęliśmy 1. pozycję! Oprócz tego pod hasłami: zdjęcia ślubne, fotograf ślubny także bylismy w czołówce.
 4. W sierpniu ogłosiliśmy konkurs dla Fotografów pt. "Odjechany pomysł na plener ślubny". Fotograf, który zajął pierwsze miejsce został zaproszony do programu na żywo "Pytanie na Śniadanie", który jest emitowany na TVP2, gdzie opowiadał o wygranej fotografii i innych swoich pomysłach.
 5. Portal Fotograf-Wesele.pl przy współpracy z firmą Verro Glass postanowiły wyróżniać Pary Młode, które kontaktowały się z naszymi Fotografami otrzymując zestawy pucharów deserowych. Losowanie odbywa się raz na kwartał.
 6. W październiku objęliśmy patronatem medialnym plener fotograficzny, który odbywał się w Kotlinie Kłodzkiej. Zaplanowany jest już kolejny - zimowy plener w Sarnakach (blisko granicy z Białorusią).

 

Trochę statystyk:

 • współpracuje z nami ponad 2 203 fotografów ślubnych z całej Polski - w roku 2011 podjęło z nasmi współrpacę aż 340 nowych fotografów
 • prawie 4 tysiące nowych fotografów jest na etapie uzupełniania ofert w serwisie
 • w portalu zamieszczonych jest 113 150 zdjęć ślubnych, czyli o ponad 25 tysięcy więcej niż w roku ubiegłym
 • fotografowie w 2011 roku otrzymali łącznie 10 900 poleceń ślubnych, z których aż 1 127 zostało zrealizowanych
 • pozycjonowanie portalu pnie się do góry, oto kilka najczęściej wpisywanych haseł w Polsce odnośnie fotografii ślubnej oraz naszych pozycji:

                         - fotografie weselne - pozycja 1. i 2.
                         - zdjęcia weselne - pozycja 2.
                         - fotograf  - pozycja 2.
                         - fotograf ślubny - miejsce 7.
                         - fotograf wesele - pozycja 1. i 2.

 • fotografowie otrzymali już prawie 5 400 zapytań o ślub na 2011 rok
 • oglądalność portalu w 2011 roku wyniosła ponad pół miliona unikatowych użytkowników, czyli o 20% więcej niż w roku ubiegłym.

W Nowym Roku chcemy skupić się na pozycjonowaniu serwisu oraz na zwiększeniu ilości poleceń dla naszych Fotografów. Trzymamy kciuki, a Wam życzymy również wielkich sukcesów.

Redakcja Portalu

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems