Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Plenerowe sesje ślubne w Grecji

2019-03-13
Plener w Grecji
Plenerowe sesje ślubne są od wielu lat nieodzownym elementem pracy fotografa, a przyszłe Pary Młode - planując w każdym szczególe dzień swojego ślubu - przywiązują coraz większą wagę do wyboru miejsca na ich wymarzoną sesję fotograficzną. Grecja z jej pięknymi zabytkami i uroczymi wyspami zachwyca i przyciąga uwagę wielu Par z całego świata. Nie bez znaczenia jest tu również wspaniały słoneczny klimat umożliwiający przeprowadzanie plenerowych sesji fotograficznych niemal przez 12 miesięcy w roku. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej par z Polski wybiera na miejsce swojej ceremonii ślubnej lub ślubnej sesji plenerowej właśnie Grecję. Ceremonia ślubna na słonecznej plaży, połączona z ciekawą plenerową sesją ślubną jest naprawdę wspaniałym prezentem, jaki możecie sobie ofiarować.

Opracowanie
Fotograf Robert Kłodzko

Sesja plenerowa na Santorini

Oczywiście największą - i wciąż rosnącą na całym świecie popularnością - cieszy się magiczna Santorini. Widok z Kaldery jest naprawdę niesamowity. Jedyny w swoim rodzaju widok z krawędzi potężnego wulkanu stanowi niepowtarzalne tło dla uroczystej ceremonii ślubnej lub romantycznych zdjęć z plenerowej sesji ślubnej. Wyspa obfituje w urocze zaułki, tysiące tarasów oraz setki białych kościółków, które stanowią o jej wyjątkowości i mogą być wykorzystane na potrzeby Waszej wymarzonej sesji fotograficznej. Także inne greckie wyspy zapewniają wspaniałe warunki do przeprowadzenia atrakcyjnych ślubnych sesji plenerowych. Zakynthos, Kreta, Rodos lub gorące Cyklady to najczęściej wybierane przez przyszłych nowożeńców wyspy.

Sesja plenerowa na Santorini 1

Sesja plenerowa na Santorini 2

Sesja plenerowa na Santorini 3

Sesja plenerowa na Santorini 4

Ateny - zdjęcia ślubne

Również Ateny - stolica Grecji - ma do zaoferowania wiele zachwycających miejsc na przeprowadzenie romantycznej sesji ślubnej.To pełne turystycznych atrakcji, starożytne miasto posiada swój nieodparty urok. Wznoszące się w centrum miasta charakterystyczne, monumentalne zabytki leżą w bardzo bliskiej odległości od siebie, co w znacznym stopniu ułatwia wybór najciekawszych ... i najlepiej oświetlonych o konkretnej porze dnia miejsc na sesję fotograficzną.

Ateny - zdjęcia ślubne 1

Ateny - zdjęcia ślubne 2

Ateny - zdjęcia ślubne 3

Ateny - zdjęcia ślubne 4

Sesja ślubna na wzgórzu Filopappou

Wspaniała panorama z leżącej w samym centrum miasta góry Lykavitos, lub widok z położonego u stóp Akropolu Wzgórze Filopappou z pewnością wart jest poświęconego na tę wycieczkę czasu.

Sesja ślubna na wzgórzu Filopappou 1

Sesja ślubna na wzgórzu Filopappou 2

Sesja ślubna na wzgórzu Filopappou 3

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą dotyczącą sesji ślubnych w Grecji.

Opracowanie
Fotograf Robert Kłodzko

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems