Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Plener w Lesznie i okolicach

2019-01-16
Sesja plenerowa w Lesznie
Wybierając miejsce na plener należy wziąć pod uwagę preferencje, upodobania Pary Młodej, tak aby podczas powstających ujęć czuli się komfortowo i otrzymali niezapomnianą pamiątkę na całe życie.

Opracowanie
Fotograf Stanisław Leszno

 

Zamek w Rydzynie - sesja ślubna


Największy barokowy zamek w Wielkopolsce, daje nam niezliczoną liczbę możliwości, by wykonać cudowną sesję plenerową. Zarówno wnętrza, sala balowa z freskiem autorstwa Georga Wilhelma Neunhertza przedstawiającym pochwałę zaślubin Aleksandra Józefa Sułkowskiego z Aleksandrą Przebendowską, jak i cały zespół przypałacowy z XVII-wiecznym parkiem po wschodniej stronie zamku, stwarzają okoliczności do wykonania wspaniałych ujęć. Jest to miejsce, które odwiedzają Pary Młode zarówno z Leszna jak i pobliskich miejscowości Kościan, Rawicz, Gostyń, Wschowa, Góra.

Zamek w Rydzynie 1

Zamek w Rydzynie 2

 

Sesja plenerowa na terenie byłej żwirowni w Trzebanii


Kolejnym miejscem zasługującym na uwagę jest teren byłej żwirowni w Trzebanii. Znajdujący się tam malowniczy krajobraz ”gór”, polana, las, a także brak turystów budują wyjątkową atmosferę, aby móc w pełni skupić się na Parze Młodej i wykonać komplet atrakcyjnych fotografii. Miejsce to jest doskonale znane leszczyńskiej grupie fotografów, ale pojawiają się tu również Pary Młode z Włoszakowic, Rydzyny, Trzebosza oraz Wschowy.

Była żwirownia w Trzebanii 1

Była żwirownia w Trzebanii 2

Zdjęcia ślubne w Ranczu Radosław


Dla Amatorów jazdy konnej nieopodal Leszna do dyspozycji mamy Ranczo Radosław. Gdzie można wykonać plenerowe zdjęcia w towarzystwie pięknych i zadbanych koni.

Ranczo Radosław 1

Ranczo Radosław 2

Ranczo Radosław 3

Ranczo Radosław 4

Ranczo Radosław 5

Opracowanie
Fotograf Stanisław Leszno

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems