Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Plener nad morzem - Gdynia Orłowo i Karwia

2018-11-19
Sesja plenerowa w Gdyni
Gorąco zachęcamy wszystkie pary młode korzystające z naszych usług, do realizowania sesji w okolicach Trójmiasta. To niepowtarzalna miłosna sceneria oraz okazja dla Was do wspólnego romantycznego wyjazdu, nawet na jeden fajny dzień połączony z sesją ślubną. Można też wybrać się tu na weekend i po sesji miło spędzić czas, bez względu na porę roku.

Opracowanie
Fotograf Ania Gdynia

Plenery nad morzem - Karwia

Jednym z ciekawszych miejsc jest Karwia. Sama plaża oraz poprzedzający ją las to urokliwe miejsca. Mamy tu fajne ścieżki, sporo wzniesień, dużo zieleni, a jesienią kolorowe  wrzosy. Są tu ławki z widokiem, mała rzeczka przecinającą plażę i przede wszystkim łatwość dojazdu co w stroju ślubnym jest dość istotne.

Plaża poza sezonem gwarantuje ogromne, puste przestrzenie i ładny, jasny piasek. Jeśli dopisze pogoda, fale i przyjemny wiatr sprawiają, że powstają niezapomniane zdjęcia.

Karwia 1

Karwia 2

Karwia 3

Karwia 4

 

Sesja ślubna - Gdynia Orłowo

Molo w Orłowie jest żelaznym punktem większości Par Młodych. To miejsce dysponuje niezaprzeczalnym urokiem morskiego kurortu. Mamy tu niesamowitą linię brzegową i molo, oraz efektowne kutry rybackie, zachwycające kolorem. Sam klif jest wizytówką Trójmiasta i często po prostu musi się znaleźć na fotografii.

Orłowo o wschodzie słońca to miejsce niepowtarzalne. Wiele Par Młodych decyduje się na niewygodę porannego wstawania, bo zrobić zdjęcia o tej porze naprawdę warto, a i kawa smakuje tu wyśmienicie.
 

Gdynia Orłowo 1

Gdynia Orłowo 2

Gdynia Orłowo 3

Gdynia Orłowo 4

Plaże w okolicach Trójmiasta

Linia brzegowa Trójmiasta jest pięknie usytuowana i - pomimo bliskości miasta - znajdujemy tu dużo ustronnych miejsc. Niektóre plaże to wbrew pozorom nie tylko sam morski piasek, są tu i drzewa dotykające konarami wody, wielkie głazy, błękitne kępy traw i fantastyczne korzenie wgryzające się w brzeg morza.

Plaże w okolicach Trójmiasta 1

Plaże w okolicach Trójmiasta 2

Plaże w okolicach Trójmiasta 3

Opracowanie
Fotograf Ania Gdynia

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems