Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Oryginalne atrakcje na wesele

2019-09-20
Przyjęcie weselne to wydarzenie niemal tak samo ważne jak sama ceremonia zaślubin. To właśnie na weselu Państwo Młodzi mogą dać upust swojej radości, a goście weselni – rodzina i przyjaciele – razem z nimi celebrować ten doniosły moment. Aby przyjęcie na długo zapadło w pamięci wszystkich jego uczestników, warto zastanowić się, jaką atrakcję przygotować, która wprawi wszystkich w zachwyt. Oto kilka sprawdzonych propozycji.

Czekoladowa fontanna

Ta popularna od wielu lat atrakcja zawsze się sprawdza. Pięknie zaaranżowana i udekorowana, z odpowiednim podświetleniem, misami pełnymi owoców, pianek i innych produktów, które możemy zanurzyć w pysznej czekoladzie, spodoba się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Fontanna z czekolady będzie także ciekawym tłem do zdjęć pamiątkowych.

 

Foto budka

Kolejna atrakcja, która zachwyci gości i sprawi, że podczas sesji całkowicie się rozluźnią. Foto budka to nic innego jak kabina, w której można wykonać mini sesję zdjęciową. Zwykle firma wynajmująca foto budkę dostarcza również akcesoria, które mogą uatrakcyjnić sesję, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotować własne, które będą się gościom kojarzyły wyłącznie z tym jednym dniem.

 

Pokaz fajerwerków

 

Bardzo efektowna atrakcja, która jednak nie wszędzie będzie możliwa do zaaranżowania. Warto jednak pamiętać, aby takiego pokazu nie organizować na własną rękę. Należy wynająć specjalną ekipę pirotechniczną, która przeprowadzi pokaz w całkowicie bezpieczny sposób.

 

 

Van prosecco

 

To propozycja, która zyskuje coraz większą popularność jako atrakcja weselna. Specjalny van wypełniony pysznym trunkiem z bąbelkami będzie świetnym urozmaiceniem imprezy. Firmy oferujące tego rodzaju usługi, oprócz dostarczenia na miejsce vana, oferują również obsługę barku nie tylko w zakresie nalewania wina do kieliszków, ale również przyrządzania drinków na ich bazie. Ponadto zwykle otrzymamy również leżaki, na których goście będą mogli wygodnie spocząć delektując się zimnym napojem. Tego rodzaju atrakcja będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli organizujemy wesele w lecie, zwłaszcza w upalny dzień.

Elegancko udekorowany van Prosecco będzie również ciekawym tłem podczas weselnej sesji zdjęciowej.

 

Organizacja wesela wymaga wielu przygotowań oraz starannie zaplanowanego harmonogramu imprezy. Zadbanie o ciekawą atrakcję sprawi, że przyjęcie będzie długo i z zachwytem wspominane przez gości.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems