Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Konkurs fotograficzny portalu fotograf-wesele.pl rozstrzygnięty!

2008-10-17
Po raz pierwszy nasz portal zorganizował konkurs fotograficzny dla wszystkich współpracujących fotografów. Konkurs wzbudził wiele emocji, otrzymaliśmy mnóstwo znakomitych zdjęć.

Portal fotograf-wesele.pl ogłosił konkurs na najbardziej ekstremalne zdjęcia ślubne. Fotografie miały za zadanie pokazać, że doskonałe zdjęcia ślubne można wykonać nie tylko w parku czy ogrodzie, ale również w skalistych górach, czy na piaszczystych wydmach.

Otrzymaliśmy wiele fotografii wykonanych w bardzo niecodziennej scenerii. Pojawiły się zdjęcia w skalistych górach, na ściance wspinaczkowej, a nawet  z płonącym samochodem w tle.

Nagrodą główną w konkursie była publikacja wybranych zdjęć w najnowszym (4) numerze magazynu "Moda na Ślub" Z wynikami konkursu można zapoznać się na forum

Wszystkim fotografom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych, które już niebawem pojawią się na forum portalu.

 

Redakcja portalu.

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems