Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

fotograf-wesele.pl po raz pierwszy na Targach Ślubnych

2008-12-09
7 grudnia portal fotograf-wesele.pl po raz pierwszy zaprezentował się na Targach Ślubnych Torwar 2008 w Warszawie

W tym roku portal fotograf-wesele.pl po raz pierwszy zaprezentował swoją bogatą ofertę na Miedzynarodowym Festiwalu Mody Ślubnej Torwar 2008.

Na targach prezentowało się kilkaset firm z różnych branż, począwszy od fontann czekoladowych, skończywsy na hotelach i sukniach ślubnych. Nasz portal wzbudzał spore zainteresowanie wśród odwiedających targi.

Udział w targach okazał się dla nas sporym sukcesem. Nawiazaliśmy mnóstwo kontaktów handlowych z firmami, z którymi mamy nadzieję współpracować w przyszłości. Rozdaliśmy ponad 2000 ulotek w formie zaproszeń do odwiedzenia portalu, które skierowane były do par młodych.

Nasza oferta cieszyła się sporym zainteresowaniem również wśród fotografów, którzy nie mieli dotąd okazji zapoznać się z portalem fotograf-wesele.pl Mamy nadzieję, że również oni w niedługim czasie dołączą do grona zadowolonych fotografów współpracujących z portalem.

Sporą niespodzianką okazał się fakt, że wielu z Państwa rozpoznawało nasz serwis. Niektórzy juz skorzystali z usług portalu i kontaktowali się z fotografami, a inni aktualnie zamieszczają swoje portfolia na łamach serwisu.

Dziękujemy za wspólne spotkanie i obiecujemy, że to dopiero początek naszej przygody z międzynarodowymi i ogólnopolskimi targami ślubnymi.

Redakcja.

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems