Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Czy DJI Mavic 3 sprawdzi się na weselach?

2021-11-03
Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla pary młodej, lecz także dla ich najbliższych i zgromadzonych gości. Jednym z największych hitów weselnych ostatnich lat jest uwiecznianie tego wydarzenia z pomocą drona. Czy model DJI Mavic 3 sprawdzi się na weselach?

7 najważniejszych cech drona DJI Mavic 3

 1. Niewielka rozmiary i waga. Wymiary złożonej nowości w świecie dronów to 22,1 cm długości, 9,63 cm szerokości i 9,03 cm wysokości. DJI Mavic 3 waży 920 gramów (zaledwie 13 gramów więcej od swojego poprzednika drona DJI Mavic 2). Jest poręczny, łatwo go schować i nosić nawet w niewielkiej torbie.
 2. Czas latania bez ładowania do 46 minut. Jeżeli wziąć pod uwagę, że wiele urządzeń tego typu może filmować przez nie więcej niż 30 minut, to dodatkowy kwadrans latania bez konieczności podładowania akumulatora jest ogromną zaletą.
 3. Ładowanie drona za pomocą złącza USB-C.
 4. Wyposażenie w dwie kamery umieszczone na jednym gimbalu.
 5. Możliwość kręcenia materiałów filmowych w rozdzielczości nawet 5,2K.
 6. Szybkość lotu sięgająca 75 km/h.
 7. Lepszy względem poprzednika system ActiveTrack 3.0. Czujniki pozwalają najnowszemu modelowi na efektywniejsze rozpoznawanie otoczenia.

Dodatki do drona, które mogą przydać się na ślubie i weselu

Chyba każdy miłośnik kręcenia filmów z powietrza i fotograf ślubny, który przygotowuje zdjęcia i filmy z lotu ptaka, wie, jak ogromne znaczenie dla wygody i efektów pracy mają akcesoria. Dron DJI nie jest wyjątkiem. Możesz przede wszystkim wybrać jeden z dwóch pakietów rozszerzonych.

Pierwszy z nich (Fly More Combo) wyposażono dodatkowo w kolejne zapasowe śmigła i akumulatory. W komplecie znajdziesz także materiałową torbę na urządzenie oraz inne akcesoria. Jeżeli wybierasz się fotografować i filmować wesele, taki zestaw okaże się idealny.

Z kolei drugi (Cine Premium Combo) ułatwia zgrywanie materiału i szybki powrót do filmowania wesela. Kiedy zdecydujesz się na ten zestaw, będziesz mieć do dyspozycji dysk SSD i kabel, z którego pomocą prześlesz dane nawet z prędkością 1 Gb/s. Cine Premium Combo obejmuje również kontroler DJI Smart Controller V2, z wyświetlaczem Full HD 1920 × 1080 px, który działa na popularnym systemie operacyjnym Android. Pracę drona można kontrolować, korzystając z połączenia Bluetooth, Wi-Fi lub 4G LTE. Dzięki kompatybilności kontrolera z OcuSync 3.0 film może być przesyłany nawet z odległości 15 km, bez jakiejkolwiek utraty cech obrazu typowych dla jakości HD.

Fotografia ślubna? Wybierz najnowszy dron DJI Mavic 3!

Zamiast wybrać tradycyjną fotografię i wideo, zdecyduj się na niezwykłe zdjęcia z lotu ptaka. Niebanalna perspektywa odda magię składania życzeń przez najbliższych tuż po wyjściu młodej pary z urzędu lub kościoła, pozwoli także w pełni pokazać radość weselników. Z kolei dron umieszczony na statywie uwieczni na zdjęciach moment składania przysięgi małżeńskiej albo przenoszenie panny młodej przez próg sali weselnej.

Doskonałe parametry bezzałogowca DJI Mavic 3 pozwolą na kręcenie dłuższych ujęć z większej odległości. Korzystanie z urządzenia jest wygodne, bo fotograf nosi ze sobą niewielki sprzęt, który działa długo bez ładowania. Kontroler umożliwia nadzór nad pracą drona DJI z większej odległości niż w przypadku wielu innych dronów. Co warte zauważenia, urządzenie może działać w zmiennych warunkach – jest odporne na działanie temperatury w zakresie od –10 do +40°C.

Fotografia ślubna z ujęciami z lotu ptaka łatwo zapadnie w pamięć parze młodej, gościom i tym, którzy nie mogli pojawić się na ślubie. Ślub to jednak niejedyna okazja, którą warto uwiecznić na rodzinnych zdjęciach z drona. Po latach z łezką w oku można przy fotografiach i filmach kręconych z powietrza wspominać wiele rodzinnych uroczystości. Idealny do takich zadań jest najnowszy bezzałogowiec DJI Mavic 3!

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems