Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna – artykuły i porady

O TEMATYCE ŚLUBNO-WESELNEJ

Fotoksiążka ślubna Printu - wyjątkowa oprawa Twoich zdjęć

Fotoksiążka ślubna Printu - wyjątkowa oprawa Twoich zdjęć

2019-11-05
Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Nic dziwnego, że większość osób chce go należycie upamiętnić. Jednym z najlepszych sposobów, by to osiągnąć są oczywiście fotografie. Jeśli chcesz, aby i Twoje wspomnienia ślubne po latach wzbudzały niesamowite emocje, zapewnij zdjęciom oryginalną oprawę w postaci eleganckiej fotoksiążki. To coś więcej niż zwykły album!
czytaj więcej
Plener ślubny w Warszawie

Plener ślubny w Warszawie

2019-10-29
Warszawa jest miastem bardzo zróżnicowanym architektoniczne. Zabudowania, które powstały po II Wojnie Światowej zostały wymieszane z budownictwem nowoczesnym, do tego mamy również po wojnie odbudowane stare miasto i nie małą ilość mniejszych i większych parków oraz ogrodów. Jak każde miasto, ma swoje miejsca wyjątkowo charakterystyczne i popularne. Te zwykle są wykorzystywane nie tylko przez mieszkańców i turystów do spędzania wolnego czasu. Często można tam spotkać fotografów ślubnych z nowożeńcami, realizujących sesję plenerową.
Fotografowanie w najbardziej popularnych miejscach niesie ze sobą ryzyko wtórności, powtarzania ujęć, które wcześniej już wykonał ktoś inny. Jednak, nie zawsze musi tak być. W sumie, to od nas, artystów, zależy jak wykorzystamy dane miejsce.
czytaj więcej
Najlepsze miejsca na sesję poślubną - Warszawa

Najlepsze miejsca na sesję poślubną - Warszawa

2019-10-29
Organizując sesję poślubną z młodą parą często wybieramy dwie, trzy czy nawet cztery lokalizacje, w których zrealizujemy materiał zdjęciowy. Może to się wydawać dziwne, ponieważ jest to praca bardzo czasochłonna, jednak chcemy aby para młoda otrzymała od nas zdjęcia wyjątkowe i różnorodne. Z perspektywy czasu stwierdzam, że jest to działanie dające raczej odwrotny skutek. Już samo przemieszczanie się po mieście lub jego okolicach zabiera sporo czasu i jest męczące. Za każdym razem też jest tak, jak byśmy zaczynali nową sesję. Jest w Warszawie kilka miejsc, w których można spokojnie zrobić sesję bogatą w ciekawe kadry. Przedstawię niektóre.
czytaj więcej
Po czym poznać dobrą jakość obsługi w restauracji?

Po czym poznać dobrą jakość obsługi w restauracji?

2019-10-24
Wiele restauracji, aby przyciągnąć do siebie gości, inwestuje ogromne pieniądze w wystrój, reklamę, czy też akcje promocyjne dotyczące mniejszych cen potraw. Wszystko to jest oczywiście bardzo potrzebne, jednak wielu restauratorów zapomina, że po tym, jak goście się już w lokalu pojawią, trzeba odpowiednio dobrze o nich zadbać. Nie wystarczy tylko dobrze rozreklamować lokal, trzeba też tym reklamom sprostać. Szczególnie dobrze to widać na przykładzie postępu, jaki wykonała pod tym względem Restauracja Park Szwajcaria w Gliwicach.
czytaj więcej
Oryginalne atrakcje na wesele

Oryginalne atrakcje na wesele

2019-09-20
Przyjęcie weselne to wydarzenie niemal tak samo ważne jak sama ceremonia zaślubin. To właśnie na weselu Państwo Młodzi mogą dać upust swojej radości, a goście weselni – rodzina i przyjaciele – razem z nimi celebrować ten doniosły moment. Aby przyjęcie na długo zapadło w pamięci wszystkich jego uczestników, warto zastanowić się, jaką atrakcję przygotować, która wprawi wszystkich w zachwyt. Oto kilka sprawdzonych propozycji.
czytaj więcej
Wybielanie zębów - zabłyśnij uśmiechem na swoim ślubie

Wybielanie zębów - zabłyśnij uśmiechem na swoim ślubie

2019-09-03
Obecnie wiele osób pragnie mieć śnieżnobiały uśmiech bez wybielania zębów. Naturalny kolor szkliwa oscyluję między ciemniejszymi odcieniami bieli, kością słoniową aż po barwy żółto brunatne. Z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna i wybielanie zębów. Ten szybki, bezpieczny i zazwyczaj bezbolesny zabieg, zapewnia długotrwałe efekty. Ważnym jest aby podczas wybielania zębów skorzystać z fachowej pomocy stomatologicznej, co jest możliwe w gabinecie smile.expert Wrocław.
czytaj więcej
Eksluzywna podróż poślubna - Seszele, Malediwy, a może Kambodża?

Eksluzywna podróż poślubna - Seszele, Malediwy, a może Kambodża?

2019-08-23
Europę znacie na wylot, Ameryka nie kusi? Uważacie, że podróż poślubna powinna być wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju? My też tak uważamy, dlatego znaleźliśmy trzy naprawdę ekskluzywne propozycje.
czytaj więcej
Gdzie i jak przechowywać zdjęcia ślubne?

Gdzie i jak przechowywać zdjęcia ślubne?

2019-08-19
Zdjęcia, mała rzecz a cieszy oczy kiedy chcesz przenieść się wspomnieniami do najpiękniejszych momentów Twojego życia. Uchwycona w kadrze sekunda pozwala obudzić wspomnienia i odświeżyć okoliczności, w których zostało zrobione to jedyne w swoim rodzaju zdjęcie. Fotografie pozwalają zachować wspomnienia na wiele lat, jednak warto zadbać o sposób ich przechowywania, by nie straciły nic ze swojego uroku i jakości.
czytaj więcej
Dobry fotograf na ślub i wesele – kogo wybrać w Poznaniu?

Dobry fotograf na ślub i wesele – kogo wybrać w Poznaniu?

2019-07-24
Wybór fotografa na ważną uroczystość to nie jest łatwe zadanie. Zdjęcia ze ślubu, chrzcin czy innej imprezy to pamiątka na całe lata. Niestety, mamy tylko jedną okazję, żeby ją zrobić, więc nie oddawajmy tej szansy w ręce niedoświadczonej lub niewykwalifikowanej osoby. W każdym mieście znajdziemy mnóstwo ofert od fotografów. Poznań nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Jak w takim razie wybrać odpowiednią osobę?
czytaj więcej
Na czym polega skuteczność fotografii produktowej?

Na czym polega skuteczność fotografii produktowej?

2019-07-18
Dzisiejszy konsument to konsument wzrokowiec. Wybieramy to, co możemy obejrzeć i to, co wizualnie najbardziej nam się podoba. Potencjalny klient, który przegląda strony sklepów internetowych, bez namysłu omija wszystkie oferty, które nie są opatrzone zdjęciem, a uwagę zwraca dopiero na te, które przypadną mu do gustu. Nawet ten sam produkt przedstawiony w inny sposób na fotografii, może budzić w odbiorcach różne emocje, odpowiednio zachęcić lub zniechęcić do zakupu. Nie bez powodu mówi się także, że "dobre zdjęcie sprzeda każdy towar". Nie oznacza to jednak, że fotografia produktowa to oszukiwanie klienta. Wręcz przeciwnie, polega ona przede wszystkim na ukazaniu przedmiotu w najlepszym świetle i zademonstrowaniu go z każdej możliwej strony, co powinno ułatwić wybór każdemu konsumentowi.
czytaj więcej
Wykonanie: DigiHex Systems