Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Jarosław

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 72

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1400 zł
1400 zł

Sprzęt

CANON 5D MARK II

CANON 30D

jasne obiektywy CANON 1:1,8-2,0

 

Opinie o fotografie (3)

Fotograf Jarosław, Wrocław
Fotograf Jarosław, Wrocław Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Z czystym sumienie polecamy Pana Jarosława. Zdjęcia wykonane z sercem i bardzo starannie. Mimo konwencjonalności zlecenia (zdjęcia w usc + przyjęcie) po zdjęciach widać, że fotografia to pasja pana Jarosława. Bardzo nam się podobało, że podczas wykonywania niepozowanych zdjęć w trakcie przyjęcia, fotograf był praktycznie niezauważalny. Serdecznie dziękujemy za piękną dokumentację z naszego ślubu.
Paweł i Olga Mańkiewicz, ślub: 2016-10-22
Wybór Jarka był strzałem w dziesiątkę! Polecamy go wszystkim parom młodym, które nie lubią ustawek, wystudiowanych póz i wygibasów pod dyktando fotografa. Wiedzieliśmy, że chcemy zdjęć reportażowych, kolekcji wyjątkowych momentów pełnych emocji, wyłowionych "na gorąco"; fotografii nie tylko nas, ale także naszych przyjaciół i bliskich, i klimatycznych detali tego dnia. Jakość i tematyka dostarczonych zdjęć w stu procentach spełniła nasze oczekiwania. Jarek dyskretnie towarzyszył nam podczas ceremonii w USC i obiadu, a jakiś czas później spotkał się z nami na sesji plenerowej w miejscu, które wybraliśmy. Goście nie byli w najmniejszym stopniu skrępowani obecnością fotografa, który wtopił się w tło i wykonał kawał dobrej, reporterskiej roboty. Sesja plenerowa także odbyła się w bezstresowej atmosferze. Nasze potrzeby i pomysły były zawsze na pierwszym planie. Wrażenie zrobiła też na nas słowność, punktualność i kontaktowość Jarka. Z przekonaniem rekomendujemy go nie tylko nowożeńcom, ale także wszystkim, którzy chcą utrwalić ważne chwile w życiu osobistym i rodzinnym.
Maria Jarosz, Przemysław Sawa, ślub: 2016-05-21
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Jarkowi za wykonanie zdjęć z naszego ślubu i wesela! Dziękujemy za fachowość, punktualność, pozytywne nastawienie i oczywiście za piękne zdjęcia, zarówno kolorowe, jak i czarno-białe. Mamy teraz dobrą pamiątkę w postaci zdjęć reportażowych ze ślubu w kościele i podczas wesela, a także ze słonecznej fotosesji w plenerze. Zdjęcia są solidnie wykonane, szczególnie ładnie wyglądają w wersji wydrukowanej, cena bardzo konkurencyjna, polecamy!
Wiktor i Tatiana, ślub: 2015-07-18

Zobacz także galerie innych fotografów

Sylwia i Dawid - fotograf Wrocław

1800 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 184
Zapraszam do rezerwacji jeszcze wolnych terminów w 2015. Fotografia jest wyjątkowym zajęciem, to coś co się kocha,a czasami nienawidzi. Jest to ...

Łukasz - fotograf Wrocław

1700 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 13
Szukasz fotografa na ślub? Lubisz naturalne zdjęcia? To rewelacyjnie! Wydaje się, że nadajemy na tych samych falach. Zobacz więc moje ...

Kasia - fotograf Wrocław

1000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 18
Małe pakiety ślubne już od 1000 zł . Zapytaj mnie o ofertę lub modyfikacje pakietów :)
Wykonanie: DigiHex Systems