Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Trzy najpozytywniejsze trendy weselne ostatnich lat – inspiracje dla przyszłych par młodych

2021-04-07
W branży weselnej nigdy nie jest nudno i praktycznie co sezon pojawiają się nowe trendy. Niektóre z nich cieszą się popularnością przez wiele lat i na dodatek mają bardzo pozytywny charakter. Dzięki szerokiemu wyborowi ciekawych dodatków można przygotować imprezę marzeń. Sprawdź, na jakie trendy weselne zdecydowanie warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań dekoracji weselnych.

Podziękowania dla gości weselnych

Drobne upominki dla rodziny i znajomych biorących udział w weselu są jednym z najgorętszych trendów ostatnich lat. Prezenty dla gości mogą mieć naprawdę różną formę, a na dodatek ten sam typ podarku może być dostępny w kilku różnych wersjach np. w stylu boho, klasycznym lub humorystycznym. Tak szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie podziękowań dla weselników do stylu imprezy.

Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza słodkie upominki, które mogą być zapakowane w elegancki kartonik lub spersonalizowany papierek. Ponadto w związku z modą na wesela w stylu boho i rustykalnym pary młode chętnie wybierają prezenty w postaci słoiczka miodu z ciekawą etykietką. Gościom mogą spodobać się także buteleczki z herbatą i oryginalną przywieszką, nasiona w torebeczce z podziękowaniami czy też świeczka w słoiczku ze spersonalizowaną etykietą.

Ekologiczna papeteria ślubna

Produkty ekologiczne nie są jedynie kwestią mody i mają ścisły związek ze wzrostem świadomości społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska. Wielu parom młodym zależy na tym, żeby ich wesele nie przyczyniło się do produkcji kolejnych plastikowych dekoracji lub wycinki drzew. Ekologiczna papeteria ślubna z oferty firmy Amelia-Wedding.pl jest wytwarzana z papieru pochodzącego z makulatury.

Odpowiedni recykling sprawia, że papier ekologiczny nie odstaje pod względem jakości od standardowej, białej wersji. Co więcej, brązowy kolor może dać bardzo ciekawy efekt, zwłaszcza w połączeniu z motywami ludowymi, boho i rustykalnymi. Zaproszenia, winietki i podziękowania dla gości z ekologicznej kolekcji mogą zrobić naprawdę ogromne wrażenie, a na dodatek nie przyczynić się do pogorszenia stanu planety.

Pudełka na koperty

Jeszcze do niedawna stałym punktem wesela był czas na wręczenie parze młodej kopert. Niektórzy świeżo upieczeni małżonkowie decydowali się na odwiedzenie każdego gościa przy stole i zebranie w tym czasie prezentów w formie gotówki. W ostatnich latach coraz częściej można spotkać się z praktycznymi pudełkami, do których goście mogą wrzucić koperty w dowolnym momencie imprezy. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu.

Niektóre pary nadal decydują się na wyznaczenie konkretnego momentu na składanie życzeń i wręczanie prezentów. W takiej sytuacji pudełko może okazać się naprawdę przydatne, ponieważ trzymanie wszystkich kopert w dłoniach, odkładanie ich na pobliski stolik lub przekazywanie świadkom może być niewygodne. Na dodatek może ułatwić transport prezentów po imprezie i zapobiec zgubieniu kopert. Ponadto takie pudełko jest bardzo ciekawą dekoracją sali weselnej.

Artykuł sponsorowany
fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems