Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna – artykuły i porady

O TEMATYCE ŚLUBNO-WESELNEJ

Gdzie i jak przechowywać zdjęcia ślubne?

Gdzie i jak przechowywać zdjęcia ślubne?

2019-08-19
Zdjęcia, mała rzecz a cieszy oczy kiedy chcesz przenieść się wspomnieniami do najpiękniejszych momentów Twojego życia. Uchwycona w kadrze sekunda pozwala obudzić wspomnienia i odświeżyć okoliczności, w których zostało zrobione to jedyne w swoim rodzaju zdjęcie. Fotografie pozwalają zachować wspomnienia na wiele lat, jednak warto zadbać o sposób ich przechowywania, by nie straciły nic ze swojego uroku i jakości.
czytaj więcej
Dobry fotograf na ślub i wesele – kogo wybrać w Poznaniu?

Dobry fotograf na ślub i wesele – kogo wybrać w Poznaniu?

2019-07-24
Wybór fotografa na ważną uroczystość to nie jest łatwe zadanie. Zdjęcia ze ślubu, chrzcin czy innej imprezy to pamiątka na całe lata. Niestety, mamy tylko jedną okazję, żeby ją zrobić, więc nie oddawajmy tej szansy w ręce niedoświadczonej lub niewykwalifikowanej osoby. W każdym mieście znajdziemy mnóstwo ofert od fotografów. Poznań nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Jak w takim razie wybrać odpowiednią osobę?
czytaj więcej
Na czym polega skuteczność fotografii produktowej?

Na czym polega skuteczność fotografii produktowej?

2019-07-18
Dzisiejszy konsument to konsument wzrokowiec. Wybieramy to, co możemy obejrzeć i to, co wizualnie najbardziej nam się podoba. Potencjalny klient, który przegląda strony sklepów internetowych, bez namysłu omija wszystkie oferty, które nie są opatrzone zdjęciem, a uwagę zwraca dopiero na te, które przypadną mu do gustu. Nawet ten sam produkt przedstawiony w inny sposób na fotografii, może budzić w odbiorcach różne emocje, odpowiednio zachęcić lub zniechęcić do zakupu. Nie bez powodu mówi się także, że "dobre zdjęcie sprzeda każdy towar". Nie oznacza to jednak, że fotografia produktowa to oszukiwanie klienta. Wręcz przeciwnie, polega ona przede wszystkim na ukazaniu przedmiotu w najlepszym świetle i zademonstrowaniu go z każdej możliwej strony, co powinno ułatwić wybór każdemu konsumentowi.
czytaj więcej
Sesja plenerowa w Tatrach Wysokich

Sesja plenerowa w Tatrach Wysokich

2019-07-10
Tatry Wysokie to najwyższa część Karpat i jedne z najbardziej malowniczych gór w Europie. Podzielone są między dwa państwa: Polskę i Słowację.
Wszyscy znamy atrakcyjne miejsca po polskiej stronie, jak np. Morskie Oko, ale Słowackie Tatry Wosokie są znacznie rozleglejsze i często pod wieloma względami
atrakcyjniejsze od tych po polskiej stronie. To właśnie na Słowacji znajdują się najwyższe wierzchołki górskie i najdziksze doliny.
czytaj więcej
Podróż poślubna

Podróż poślubna

2019-06-12
Ślub to według wielu osób najpiękniejszy dzień w ich życiu, ponieważ oznacza on początek życia małżeńskiego. Ukoronowanie przysięgi małżeńskiej i wesela stanowi podróż poślubna, która jest pierwszym testem dla świeżo upieczonych nowożeńców. Czy wiecie, co zrobić, aby przejść ten test pomyślnie i zgodnie wkroczyć w nowy rozdział życia? Jeśli nie, ten artykuł Wam w tym pomoże.
czytaj więcej
Na drodze do ślubu - dekorowanie samochodu

Na drodze do ślubu - dekorowanie samochodu

2019-06-07
Ślub to najważniejszy dzień w życiu - chyba każdy zna tę frazę na pamięć. Zanim jeszcze planujemy ślub, co więcej zanim jeszcze mogliśmy go mieć w planach (bo najzwyczajniej w świecie byliśmy dziećmi) rodzice już opowiadali nam o naszych przyszłych wybrankach i różnych okolicznościach związanych z przygotowaniem ślubu i wesela.
czytaj więcej
Złoto, światło i romantyzm. Modne dekoracje ślubne

Złoto, światło i romantyzm. Modne dekoracje ślubne

2019-05-14
Data ślubu już zaplanowana, sala zarezerwowana, a w najbliższych miesiącach czeka na Ciebie decyzja o dekoracjach ślubnych? Sprawdź modny styl, który z pewnością zachwyci gości.
czytaj więcej
Sesja plenerowa na wyspie Rugia

Sesja plenerowa na wyspie Rugia

2019-04-24
Dziś chciałbym zabrać Was na mała podróż zagraniczną, gdzie wykonaliśmy sesję plenerową. Plener w innym dniu, charakteryzuje się bardzo swobodną atmosferą. Mamy więcej czasu na realizację pomysłów. Na plenerze dążę do tego, aby to nie były tylko pojedyncze zdjęcia - chciałbym aby to  była mała historia o Was. Plener zagraniczny - brzmi poważnie, jednak nie trzeba daleko jechać by znaleźć ciekawe miejsce. Zawsze staram się, aby moje zdjęcia miały w sobie trochę magii. Dlatego gdy już mam magiczną parę, szukam też magicznego miejsca.
czytaj więcej
Kartki internetowe i życzenia online

Kartki internetowe i życzenia online

2019-04-18
Pamięć o bliskich nam osobach to ważna sprawa. Dzięki temu możemy pokazać ukochanym osobom, że są dla nas bardzo ważni i że zawsze pamiętamy o dniach, w którym możemy złożyć im życzenia. Niegdyś popularne było wysyłanie tradycyjnych kartek z najróżniejszych okazji. Obecnie wysyłamy SMS-y, które nie mają już takiej duszy, jak kartki z życzeniami, które słaliśmy wcześniej. A gdyby tak wrócić do tamtych czasów... W pewnym sensie jest to możliwe. A więc jak to zrobić, żeby powiedzieć i pokazać komuś jak jest dla nas ważny? Podpowiadamy.
czytaj więcej
Sesja zdjęciowa na terenie Folwarku u Różyca

Sesja zdjęciowa na terenie Folwarku u Różyca

2019-04-08
Folwark u Różyca to miejsce, które urzeka swoim klimatem. Przekraczając bramę folwarku przenosimy się do czasów polskiej wsi z XIX wieku. Idealne miejsce na wesele dla par, które cenią sobie dobre staropolskie jedzenie, swobodną atmosferę i bliskość wody. Dla kamerzysty czy fotografa dokumentującego uroczystość weselną, to bogactwo kolorów i różnorodność scenerii.
czytaj więcej
Wykonanie: DigiHex Systems