Dobry fotograf
Marek, Warszawa

Para młoda: Michał Parucki
Ślub: 2010.06.25
Typ komentarza: pozytywny
Dodano: 2010.09.21
Spośród wielu ofert fotografów i ich galerii, zdjęcia Marka okazały się najbardziej profesjonalne. Przy pierwszym kontakcie telefonicznym wiedzieliśmy że dobrze wybraliśmy. Marek okazał się osobą otwartą do ludzi i bardzo kontaktową. Po pierwszym spotkaniu czuliśmy się tak, jakbyśmy znali się od bardzo dawna, co przełożyło się na totalny brak stresu przed fotografem podczas ceremonii. Wskazówki Marka dotyczące zachowania podczas zdjęć, przydały się nam nie tylko w tym ważnym dla nas dniu, ale korzystamy z nich do dzisiaj. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są nie tylko świetnej jakości ale również niesamowicie uchwyciły te najszczęśliwsze chwile w tym dniu. Chcieliśmy podziękować Markowi za świetnie wykonana pracę i szczerze polecamy innym.
Marek, Warszawa


Marek, Warszawa
Profesjonalne usługi fotografii ślubnej dla wymagających. Zapewniamy 100% zadowolenia! :-) Gwarantujemy zdjęcia na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym. Zdjęć ślubnych nie da się powtórzyć! Dodajemy gratis poradnik dotyczący jak ładnie prezentować się na zdjęciach.
Miasto:
Warszawa
Województwo:
Mazowieckie
Cena standardowa:
1900,00zł / sesja

Marek, Warszawa Marek, WarszawaWykonuję także zdjęcia ślubne w miastach:
Warszawa, Pruszków, Siedlce, Wesoła, Sochaczew, Wrocław, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Otwock, Legionowo, Piaseczno, Wyszków, Konstancin, Płock, Ciechanów, Ostrów Mazowiecka, Żyrardów, Łódź, Radom, Włocławek


Warszawa - fotograf wesele

Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
Najczęściej wybierani fotografowie »
Szukaj kamerzysty
Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
samochód do ślubu

dj na wesele

Lokale na wesele


Strona korzysta z plików cookie w celach realizacji usług oraz statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ