Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zdjęcia ślubne Lubuskie, fotografia ślubna

województwo Lubuskie

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Paweł, Zielona Góra
Paweł
Zielona Góra

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
881 / 20
Jesteśmy zespołem fotografów ślubnych z województwa lubuskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę fotografii ślubnej (dwóch fotografów, prezentacje multimedialne dla pary młodej, zdjęcia ślubne w plenerze i studio fotograficznym, fotoksiązki i albumy, zaproszenia ślubne, galerie internetowe pary młodej, profesjonalna obróbka graficzna, ekipa filmowa, profesjonalny makijaż i fryzura w dniu ślubu). Zapraszamy
Fotograf Justyna, Zielona Góra
Justyna
Zielona Góra

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
694 / 14
Jeżeli szukacie kogoś, kto zatrzyma dla Was czas i zapewni fantastyczną pamiątkę oraz zapewni pozytywną atmosferę podczas sesji a podczas ceremonii ślubnej będzie niewidzialny - to doskonale trafiliście :)
Fotograf Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Grzegorz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
210 / 1
Pozwólcie nam opowiedzieć Waszą niepowtarzalną historię.
Fotograf Marcin, Gorzów Wielkopolski
Marcin
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
233 / 4
Dla mnie priorytetem jest uchwycenie nastroju chwili oraz niepowtarzalnych sytuacji. Fotografia ślubna pozwala mi towarzyszyć Wam w wyjątkowych momentach Waszego życia. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Damian, Zielona Góra
Damian
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
5554 / 25
Jestem fotografem, który potrafi wykonać dla Państwa piękną pamiątkę pełną wyjątkowości. Wielkie święto, jakim jest ślub w rodzinie powinien być uwieczniony w nietypowy sposób, dlatego warto podejmować się trudu odszukiwania takich momentów, które zachwycają, by stworzyć pamiątki pomnażające nasze wspomnienia. Preferuję reportaż ślubny i sesje w plenerze. Zapraszam.
Fotograf Ania, Zielona Góra
Ania
Zielona Góra

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
167 / 1
Jako ślubny fotograf zrobię wszystko, aby Państwa fotografie były wyjątkową pamiątką. Stawiam na jasne zasady, otwartość i komunikację. Robienie zdjęć nie jest dla mnie tylko pracą - jest to moja pasja dająca mnóstwo satysfakcji.
Fotograf Marta i Joanna, Zielona Góra
Marta i Joanna
Zielona Góra

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
93 / 2
Oferujemy Państwu fotografię ślubną - w podanej cenie usługi znajduje się dwóch fotografów.
Fotograf Marian, Gorzów Wielkopolski
Marian
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
29 / 0
Serdecznie witamy. Jeśli zaglądnęliście na nasz profil to znaczy, że chcecie, aby zdjęcia wykonane w tym Najważniejszym Dniu Waszego Życia przedstawione były w sposób wyjątkowy. Tak żeby nie tylko śmieszyły, wzruszały ale i wywoływały u każdego powody do refleksji.
Fotograf Magda, Gorzów Wielkopolski
Magda
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
34 / 0
Fotograf z pasji - uwielbiam pokazywać codzienność z mojej perspektywy.
Fotograf Marcin, Zielona Góra
Marcin
Zielona Góra

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
8 / 0
Oferujemy Państwu najwyższej klasy fotografię w przystępnych cenach. Realizacja każdego zlecenia do max. 4 tygodni@ Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i UK. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju, jak również całego świata.
Fotograf Przemysław, Żary
Przemysław
Żary

CENA:
1000 ZŁ / SESJA
7296 / 20
Jestem fotografem, który doskonale sprawdza się w zakresie uwieczniania chwil pełnych namiętności, szczęścia. Ślub to jeden z najwspanialszych chwil w życiu, dlatego warto stworzyć z nich pamiątkę, która nawet po latach będzie pięknym wspomnieniem, do którego wraca się z przyjemnością i radością w sercu. Zapraszam do kontaktu.
Fotograf Patryk, Wschowa
Patryk
Wschowa

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
4486 / 16
Oferuję usługi fotograficzne z zakresu ślubnej fotografii. Życie mija, fotografie pozostają i są pamiątkami, do których przywiązujemy wielką wagę. Zatem warto uwieczniać chwile wielkiego szczęścia, bo one nas uskrzydlają. Potrafię dla Państwa rejestrować na fotografii momenty szczególnie ważne podczas ślubów i wesel. Zapraszam.
Fotograf Wojciech, Zielona Góra
Wojciech
Zielona Góra

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
2411 / 25
Oferuję usługi z zakresu ślubnej fotografii. Jestem kreatorem i twórcą, estetą i człowiekiem, który potrafi sprostać wielkim wyzwaniom, a takim jest ślub. Zdjęcia wykonane przeze mnie na ślubach i weselach muszą być wyjątkowe, pełne wdzięku. Światło, kolor, cień, chwila, parametry techniczne, to elementy, między którymi znajduję równowagę. Efektem końcowym są pięknie wykonane zdjęcia. Zadowalam ducha i oko. Zapraszam do zainteresowania się moją ofertą.
Fotograf Paweł, Gorzów Wielkopolski
Paweł
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
5405 / 27
Fotograf, który zatrzyma dla Was ulotne chwile. Dzień ślubu to zestaw wspaniałych momentów i chwil, do których dzięki mnie będziecie wracać po latach. Piękne kadry zawsze zapewnią Wam cudowną podróż do tego najważniejszego dnia.
Fotograf Łukasz, Zielona Góra
Łukasz
Zielona Góra

CENA:
1999 ZŁ / SESJA
3363 / 6
Zaangażowanie, zrozumienie klienta i indywidualne podejście do Państwa wymagań. To połowa sukcesu, a drugą częścią są moje umiejętności.
Fotograf Cezary, Zielona Góra
Cezary
Zielona Góra

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2301 / 22
Oferuję Panstwu usługi w zakresie wykonywania ślubnych zdjęć oraz uroczystości okolicznościowych. Posiadam certyfikat fotografii artystycznej. Przywiązuję wielką wagę do rzeczy wielkich, a ślub jest wydarzeniem zasługującym na piekną oprawę, dlatego z wielka pasją ujmuję emocje towarzyszące podczas uroczystości. Wykonuję także sesje w plenerze. Zapraszam do omówienia szczegółów oferty.
Fotograf Urszula, Zielona Góra
Urszula
Zielona Góra

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2472 / 29
Oferuję usługi fotograficzne na wysokim poziomie. Proponuję kreatywną fotografię pełną emocji. Naturalne reportaże, niebanalne sesje plenerowe to propozycje, które mogą zainteresować. Nawet osoby najbardziej wymagające znajdą w mojej ofercie wiele interesujących akcentów. Gwarantuję perfekcjonizm. Zapraszam.
Fotograf Linda, Międzyrzecz
Linda
Międzyrzecz

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
2269 / 7
Oferuję wykonanie ślubnych zdjęć. Proponuję reportaż ślubny oraz wykonanie zdjęć w plenerze. Zapewniam o profesjonalizmie. Pasja tworzenia jest dla mnie inspiracją, dlatego zdjęcia przeze mnie wykonane wzbudzają zachwyt. Zapraszam.
Fotograf Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Grzegorz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1515 / 16
Wyjątkowi ludzie z pasją. Ich twórczość można nazwać magią. Niezwykłe efekty ich pracy zawsze wzruszają, dają poczucie spełnienia i dumy. Fotojava jest dla wszystkich tych, którzy mają wymagania, oczekiwania i marzenia o tym, aby pamiątka z wyjątkowych chwil mogła pozostać piękną na zawsze.
Fotograf Michał, Zielona Góra
Michał
Zielona Góra

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1459 / 9
Jeden dzień. Wiele emocji. Zachowane na zdjęciach.
Fotograf Mateusz, Zielona Góra
Mateusz
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4762 / 30
Dla mnie opisy to ściema. Zawsze najwazniejsze sa zdjęcia ;) Zapraszam do galerii :)
Fotograf Leszek, Gorzów Wielkopolski
Leszek
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
670 / 4
Oferujemy Państwu fotoigrafie ślubne, a także sesje plenerowe w róznych sceneriach. Posiadamy własne studio, a nasze reportaże, to około 1200 zdjęć. Polecamy także ekskluzywne fotoksiążki oraz fotoalbumy. Oferta wzbogacona dodatkowo o pokazy fotografii z podkładem muzycznym.
Fotograf Aneta, Gorzów Wielkopolski
Aneta
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
735 / 18
Jeszcze się nie znamy i być może myślicie, że to problem ... Ale uwierzcie mi - potrafię zobaczyć w Was piękno. Moje fotografie mówią o mnie więcej niż słowa. Zaufaj mi … I zaproś do swojego świata.
Fotograf Krzysztof, Drezdenko
Krzysztof
Drezdenko

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
3213 / 5
Zapraszam na osobiste spotkanie ze mną…, w fazie wyboru przez Pań„stwa najbardziej korzystnej oferty . Serdecznie zapraszam!
Fotograf Piotr, Zielona Góra
Piotr
Zielona Góra

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1486 / 19
Jestem do usług Państwa jako fotograf, który z zadowoleniem wykona ślubne zdjęcia na Państwa ślubie i weselu. To wydarzenie pozostanie w Państwa pamięci na zawsze, dlatego należy je z należytym szacunkiem uwiecznić na fotografii. Wykonuję także zdjęcia studyjne. Proponuję lepsze warunki od konkurecji a dodaję gratis zadowolenie i spełnienie Państwa oczekiwań.
Liczba pozycji: 55
Wykonanie: DigiHex Systems