Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Zbigniew

 - fotograf Opole
Fotografia ślubna Opole, województwo Opolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 4
Poleceń: 87
Odsłon: 13884

Oferta:

Na reportażu wykonuję około 1500-2000 ujęć, w tym jest/może być: przygotowania, błogosławieństwo, kościół, plener, wesele. Wybrane zdjecia (około 700-1000) dostaną Państwo na płycie DVD lub Bluray i będą one już przygotowane do wywoływania w zakładach foto na dowolny wymiar np 18 x 13, 20 x 15 cm. 100 zdjęć zostanie przygotowanych w sposób artystyczny.

Zapewniam profesjonalną obróbkę graficzną wszystkich zdjęć.


Dodatkowo na drugiej płycie przygotowana będzie prezentacja zdjęć DVD/Bluray Video.

Wystarczy włożyć płyte do stacjonarnego odtwarzacza DVD czy komputerowego i zdjęcia będą się wyświetlać na TV czy monitorze z podkładem muzycznym i efektami. Na takiej płycie jest pokazana cała uroczystość ślubna.

Płyty są Waszą własnościa i robicie z nimi co chcecie!!! kopiujecie, rozdajecie itd. Nie roszczę do nich praw autorskich.

 

Wywołanych będzie od 70 do 100 zdjęć w formacie 18x13 cm lub 20 x15 cm.

Za dopłatą każda inna ilość do uzgodnienia.

Na życzenie tworzę galerię zdjęć w internecie (usługa już w cenie)

Fotoobraz na ścianę.

 

W dodatkowej ofercie mam piękne albumy z drukowanymi cyfrowo zdjęciami na ogromnych rozkładówkach o rozmiarze do 60 x 30 cm. Albumy mają oprawianą okładke w ekoskóre lub w innej wersji tłoczone okładki z różnymi wzorami.

 

O mnie:

Z zawodu jestem grafikiem komputerowym i pracuję w tym zawodzie już kilkanaście lat.

Zawodowo fotografią zajmuję się już od 10 lat. W tym czasie wykonałem ponad 100 sesji ślubnych.

Praktycznie pracuję w całej Polsce, od gór po stolice.

 

O współpracy:

Za każdym razem staram się nawiązać przyjazne stosunki z parą młodą, zawsze służę radą, jestem otwarty na pomysły fotograficzne młodych. Skromnie dodam że nikt nigdy się nie skarżył a wręcz przeciwnie zawsze mogę liczyć na rekomendację i referencje. Do dziś utrzymuję koleżeńskie kontakty w niektórymi parami. Bardzo sobie cenie te znajomości.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy!

Sprzęt

Jestem fotografem ślubnym i dla mnie profesjonalnie wykonane fotografie ślubne są wyzwaniem. Wiem, jakie znaczenie mają zdjęcia ze ślubu i wesela, bo to wspaniała i najlepsza pamiątka.

Fotografując uroczystość ślubu i organizowanego po nim wesela, używam profesjonalnego sprzętu i urządzeń fotograficznych. Doświadczenie i sprzęt gwarantują mi doskonałe uchwycenie chwili.

Podczas fotografowania nic mnie nie zaskoczy. Posiadam zawsze dwa w pełni wyposażone profesjonalne zestawy, które są przystosowane do pracy w każdych niemal warunkach.

W zestawie fotograficznym posiadam nowoczesne obiektywy szerokokątne, które stosuję do fotografowania wnętrz kościoła, sal weselnych, jak również posiadam obiektywy tele do fotografowania zdjęć plenerowych, albo niespodziewanych zdjęć z ukrycia.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1550 zł
1550 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Zbigniew, Opole
Fotograf Zbigniew, Opole Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Pełen profesjonalizm szybko dostaliśmy zdjęcia konkretnie
Ewa Grzybowska Grzegorz Kopiec, ślub: 2017-04-17
Wspaniala i rzetelna praca i obsluga niesamowicie mily i doswiadczony fotograf Wielka pasja
Agnieszka Lemantowicz, Ryszard Dolinski, ślub: 2016-06-18
Dziękujemy bardzo za wspaniałą i owocną współpracę ze Zbyszkiem;) Jest profesjonalnym fotografem;) Świetnie uchwycił i upamiętnił najpiekniejsze chwile tego najważniejszego dnia! Jest otwarty na wszelkie sugestie;) Polecamy bardzo serdecznie;) Sandra i Rafał;D
Sandra Kupka, ślub: 2010-07-31
Zbyszek jest super fotografem.Zrobil nam przepiekne zdjecia.Sprostal naszym wymaganiom w100%.Jest bardzo cierpliwy ma ciekawe koncepcje i pomysly.Polecamy go wszystkim ktorzy lubia urozmaicone sesje fotograficzne.Dziekujemy za mila wspolprace i zyczymy wielu zlecen.
Patrycja i Tomasz Bartczak, ślub: 2010-07-10
Wykonanie: DigiHex Systems