Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Wojciech - fotograf Mikołów


(fotografia ślubna Mikołów, województwo Śląskie)


Wojciech
Mikołów
CENA: 1500 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 1435
POLECEŃ: 9

Witajcie! Mam na imię Wojtek i cieszę się, że tutaj jesteście. Napiszę kilka zdań o sobie i mojej bardzo wielkiej pasji, którą to jest fotografia.

Urodziłem się, mieszkam w Mikołowie i w tej miejscowości zaczęła się moja przygoda z utrwalaniem otaczającego mnie świata na matrycy aparatu fotograficznego. Na początku były nieśmiałe próby pokazania, że jednak przyroda na Śląsku żyje i ma się całkiem dobrze. Makrofotografia, podglądanie ptaków i podchodzenie zwierząt w lesie nauczyły mnie cierpliwości, spokoju i pokory. Pozwoliło mi to pójść o krok dalej, czyli rozpocząć pracę z ludźmi.

Wszyscy wiemy, jaką wielką rolę odgrywa ślub, który jest wydarzeniem nieodwracalnym, ponadczasowym i niecodziennym. To bardzo ważna, piękna, wzruszająca uroczystość rodzinna. Wszystkim parom planującym ślub zależy na tym, aby z tej uroczystości mieć pamiątkę, którą to są zdjęcia ślubne.

Jeśli będę Waszym fotografem ślubnym, to z uroczystości ślubnej wykonam Wam przepiękne zdjęcia ślubne w profesjonalny sposób o bardzo wysokiej jakości. Na nich pokażę nie tylko najważniejsze, ciekawe i piękne momenty z uroczystości ślubnej i po niej organizowanego wesela, ale też pokażę Wasze wielkie szczęście, radość, miłość, zadowolenie, wzruszenia, uśmiechy i inne emocje oraz uczucia. Na pewno Wam i wszystkim zdjęcia ślubne będą się bardzo podobały. One w albumie ślubnym będą najlepszą pamiątką na bardzo długie lata.

Jak pracuję?

Najważniejsza dla mnie jest więź między Młodą Parą a fotografem. W czasie rozmów z klientami chcę ich jak najlepiej poznać i zdobyć zaufanie. Zaufanie jest bardzo ważne dlatego, że dzień ślubu jest niejednokrotnie najważniejszym dniem w życiu i Młoda Para musi mieć gwarancję, że przedstawię ich święto w wyjątkowy sposób.  

Formularz kontaktowy
Dane zostaną przekazane fotografowi.
PORTFOLIO FOTOGRAFA
foto ślub - Tychy 186
0
zdjecia na śluby - Mikołów 168
0
fotograf na wesela - Jastrzębie 169
0
zdjęcia śluby - Żory 203
0
zdjęcia śluby - Pszczyna 167
0
fotografia śluby - Ustroń 171
0
fotografia śluby - Żory 190
0
foto na slub - Wisła 189
0
fotograf wesele - Gierałtowice 175
0
Sprzęt

Zawsze mam ze sobą dwa profesjonalne aparaty fotograficzne. Obecnie są to Canon 6D i 40D z  jasnymi obiektywami o zakresie ogniskowych od 16 do 85 mm.

Oferta cenowa
Nazwa
Cena
Opis
Cena
Oferta standardowa
1500 zł
1500 zł
Pakiet I
1200 zł
W cenie: ceremonia, plener w dniu uroczystości (2 h), 100 fotografii na pendrivie przygotowanych do druku i internetu. 2 miesięczny dostęp do indywidualnej galerii internetowej. 20% rabat na dowolną sesję (narzeczeńska, rodzinna, ciążowa, dziecięca)
1200 zł
Pakiet II
1500 zł
Przygotowania, ceremonia, wesele do pierwszego tańca, plener w dniu ślubu. 250 fotografii na pendrivie przygotowanych do druku i internetu, 30% rabatu na dowolną sesję (narzeczeńska, rodzinna, ciążowa, dziecięca), 5 - miesięczny dostęp do galerii.
1500 zł
Pakiet III
2000 zł
Przygotowania, ceremonia, wesele do 1:00 w nocy, plener w innym dniu. 400 zdjęć po edycji przygotowanych do druku i internetu. Rabat 50% na dowolną sesję (narzeczeńska, ciążowa, rodzinna, dziecięca). 10 - miesięczny dostęp do galerii w internecie.
2000 zł
Fotoksiążka
300 zł
Do każdego pakietu można zamówić fotoksiążkę w formacie 20x30 cm, 60 str.
300 zł
Album tradycyjny
600 zł
Do każdego pakietu można zamówić album tradycyjny 30x30cm, 100 stron.
600 zł
Fotoalbum
550 zł
Do każdego pakietu instnieje możliwość zamówienia fotoalbumu w formacie 20x30 cm, 60 str.
550 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems