Fotograf ślubny Kraków
Wojciech
W dniu ślubu wszytko musi być idealne - suknia, fryzura, makijaż, kwiaty, garnitur, a nawet pogoda. To wszystko jest bardzo ważne.
Jednak aby nie zapomnieć tego, co najważniejsze - emocji i wrażeń, jakie będziecie przeżywac oraz ludzi, którzy będą Wam towarzyszyć podczas tej szczególnej uroczystości, potrzebny Wam dobry fotograf.
Taki, który uchwyci w obiektywie wiele niepowtarzalnych momentów, ale nie będzie Wam przeszkadzał.
Taki, który ma własny styl pracy, ale jest otwarty na nowe wyzwania i propozycje.
Taki, który doradzi, ale też uszanuje Wasze życzenia.
Zapraszam do galerii
Sprzęt fotograficzny:
W swojej pracy używam sprzętu Canona, który pozwala mi na wykonanie zdjęć w najwyższej jakości niezależnie od panujących warunków.
Dysponuję równiez własnym studiem fotograficznym na terenie Krakowa.
| Nazwa | Opis | Cena | |||||||
| Oferta standardowa | Wykonanie zdjęć w kościele - 1,5 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć na weselu - 2 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć w plenerze - 2 godziny fotografowania, udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, udostępnienie 40 wybranych i obrobionych zdjęć na CD/DVD oraz w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm). Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta. | 1000,00 zł | |||||||
| Liczba poleceń: | 6 |
| Liczba poleceń zrealizowanych: | 0 |
| Liczba poleceń oczekujących na realizację: | 1 |
| Liczba pozytywnych ocen: | 0 (0 %) |
| Odwiedzin: | 1843 |
| Data rozpoczęcia współpracy z portalem | 2009-02-23 |
| Suma punktów lojalnościowych: | 170 |











