Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Tomasz

 - fotograf Lublin
Fotografia ślubna Lublin, województwo Lubelskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 8
Odsłon: 999

Przygotowanie do ceremonii (fryzjer, makijaż , zdjęcia w domu) , błogosławieństwo rodziców i chrzestnych, ślub, wesele do 1.00.w nocy, oraz sesja plenerowa innego dnia niż ten w którym jest ślub.

 

Cena mojej usługi to 2100zł. plus koszty zdjęć, albumu, pendriva lub fotoksiążki. (przedstawiam rachunek za ich zakup).

 

Otrzymacie Państwo minimum 450 zdjęć na płycie DVD (lub pendrivie). Czas oczekiwania – miesiąc od dnia sesji zdjęciowej.

 

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na moją ofertę, otrzymacie zdjęcia ostre, dobrze skadrowane, o odpowiednich kontrastach i nasyceniu barw. Niektóre fotografie będą retuszowane. Szczególną uwagę zwracam na ujęcia Pary Młodej. Wszystkie zdjęcia będą poddane mojej autorskiej obróbce, a album w którym je otrzymacie będzie elegancki i bardzo dobrze wykonany (mam duży wybór albumów dostępny w internecie).

 

•  Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym (gwarancja jakości).

•  Używam pełnoklatkowych aparatów (matryca FF) firmy Canon, oraz bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych z najwyższej półki.

•  Zawsze, na wszelki wypadek mam dwa aparaty i dwie lampy błyskowe.

•  Dla bezpieczeństwa zdjęcia zapisuję na dwóch kartach pamięci jednocześnie.
Pracuję na surowych plikach RAW, a zdjęcia moim klientom oddaję po obróbce w plikach jpg. (Format zdjęć przygotowanych do odbitek: A4, A3 300 dpi).

•  Pierwszych 15 zdjęć otrzymacie Państwo mailem do trzech dni po uroczystości.

•  Z całej uroczystości min. 450 zdjęć poddanych mojej autorskiej obróbce. Czas oczekiwania - miesiąc od sesji zdjęciowej.

•  Jestem zawodowym fotoreporterem (prasa, agencje fotograficzne).

•  Mam upoważnienie do fotografowania i filmowania w kościołach.

•  W kościele staram się nie zwracać na siebie uwagi, jestem dyskretny. Ubieram się stosownie do uroczystości.

 

 

Moje zdjęcia są przemyślane, mają sens. Nie pstrykam tysięcy ujęć, z których, jak się później okazuje, nie ma co wybrać. Na moich zdjęciach znajdziecie Państwo dobry nastrój, oraz odpowiedni dla ślubu i wesela klimat. Fotografowane osoby są uśmiechnięte i w dobrych humorach. Unikam ujęć, które mogłyby się nie podobać osobom fotografowanym (np. dziwne miny, zamknięte oczy, czy otwarte usta). Oprócz zdjęć pozowanych, fotografuję również z daleka, niepostrzeżenie, dzięki temu udaje mi się uchwycić naturalne emocje i gesty.

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe usługi

 

- Prezentacja ze zdjęć w formie filmu, w formacie MP4.

 

To mój flagowy produkt. Nie jest to zwykły pokaz slajdów jak w programie PowerPoint. Zdjęcia zmieniają się powoli i łagodnie w rytm muzyki co 10 - 12 sekund. Delikatnie się poruszają i przenikają, nie mecząc wzroku. Wasza ulubiona muzyka doskonale uzupełni obraz zdjęć. Jeżeli Państwo zdecydujecie się na tę usługę, będę prosił o Wasze ulubione muzyczne kawałki. Będą przewijały się w tle, wprawiając widzów w dobry nastrój. Od moich klientów często słyszałem pozytywne opinie o takim sposobie prezentacji fotografii. Pokaz trwa około 30, 40 minut. Cena 300 zł

 

- Wiszący kalendarz ze zdjęciami z Waszego ślubu i wesela (A3 w układzie pionowym).

 

W kalendarzu znajdziecie Państwo 13 poziomych (każdy miesiąc inne zdjęcie plus pierwsza strona kalendarza) zdjęć A4 z Waszej uroczystości. Zdjęcia są w górnej części kalendarza, a niżej dni tygodnia. To doskonały prezent dla Waszych rodziców, lub świadków. (3 kalendarze 200 zł).

 

 

 

Sprzęt

Sprzęt:
System CANON, aparaty z matrycami FF (najlepsza jakość) bardzo jasne obiektywy, głównie stałoogniskowe, z czerwonym paskiem (to najlepsze obiektywy, ze światłem od 1,4-2,8), telekonwenter EXTENDER EF 1,4x II.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2100 zł
2100 zł

Napisz do fotografa

2100 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems