Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Sylwia

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 110
Odsłon: 4650

 

Dążymy do tego, aby nasze zdjęcia uwieczniły wyjątkowość tego jedynego dnia w Waszym życiu, miłość i emocje, jakie mu towarzyszą. Zdjęcia klasyczne i zarazem romantyczne, które, bez względu na mijające trendy i mody, po latach pozostaną dla Was cenną pamiątką.

Mając pełną świadomość odpowiedzialności spoczywającej na fotografie ślubnym i oczekiwań pokładanych w nim przez Młodą Parę, zachęcamy abyście właśnie nam zaufali i powierzyli wykonanie zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia, a my naszymi umiejętnościami i doświadczeniem zagwarantujemy Wam, że otrzymacie piękną i wyjątkową ślubną pamiątkę.

Zachęcamy do zadawania pytań – do niczego Was to nie zobowiązuje, za to pozwoli nam precyzyjnie poznać Wasze indywidualne oczekiwania i dostosować do nich naszą ofertę.

Proponujemy Wam także spotkanie – w ten sposób najlepiej przekonacie się czy warto nam zaufać, a ponadto będziecie mieli okazję „na żywo” ocenić efekty naszej pracy, zobaczyć przykładową fotoksiążkę, teledysk ze zdjęciami oraz więcej zdjęć naszego autorstwa.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na fotografowanie podczas obrzędów liturgicznych.

 

Pakiet srebrny

1. Wykonanie zdjęć z:

·Przygotowań (fryzjer, kosmetyczka, ubiór)

·Błogosławieństwa

·Ceremonii

·Wesela (w sumie do 12 godzin pracy fotografa)

·Pleneru (proponujemy inny dzień na sesję plenerową)

 

2. Otrzymują Państwo:

1.  200 wybranych starannie wyretuszowanych zdjęć + 200 pozostałych zdjęć poddanych podstawowej edycji - zdjęcia w wersji elektronicznej przekazane na pendrive,

2. 30+ zdjęć z sesji plenerowej poddanych szczegółowej obróbce i retuszowi - zdjęcia w wersji elektronicznej przekazane na pendrive,

3. galeria internetowa,

 

Pakiet złoty

1. Wykonanie zdjęć z:

·Przygotowań (fryzjer, kosmetyczka, ubiór)

·Błogosławieństwa

·Ceremonii

·Wesela (w sumie do 12 godzin pracy fotografa)

·Pleneru (proponujemy inny dzień na sesję plenerową)

 

2. Otrzymują Państwo:

1.  250 wybranych starannie wyretuszowanych zdjęć + 250 pozostałych zdjęć poddanych podstawowej edycji - zdjęcia w wersji elektronicznej przekazane na pendrive,

2. 30+ zdjęć z sesji plenerowej poddanych szczegółowej obróbce i retuszowi - zdjęcia w wersji elektronicznej przekazane na pendrive,

3. galeria internetowa (pierwsze 30 zdjęć w ciągu 2 tygodni od dnia ślubu),

4. 50 wybranych zdjęć wydrukowanych w formacie 15 x 23 cm w eleganckim drewnianym/płóciennym pudełku,

DODATKOWE USŁUGI:

1. FOTOKSIĄŻKI, ALBUMY, PUDEŁKA NA ZDJĘCIA, ODBITKI itp. Oferujemy również najwyższej jakości fotoksiążki z miękkimi lub sztywnymi stronami, tradycyjne albumy z wklejanymi zdjęciami, a także drewniane pudełka. Wszystkie produkty mogą być personalizowane (imiona i/lub data ślubu na okładce, grawer itp.). Ceny zależą od wielu parametrów, np. liczby rozkładówek, formatu, rodzaju okładki, dlatego trudno ją precyzyjnie określić na etapie przed projektowaniem albumu.

Cena: od 300 zł

2. FOTOBUDKA Dodatkowe 40-60 zdjęć wykonanych przez fotografa z dodatkowym oświetleniem. Zwykle wykonywanie zdjęć w fotobudce trwa ok. 30-45 min. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość powtórzenia nieudanego ujęcia, np. gdy ktoś z gości akurat zamknie oczy, oraz wysoka jakość zdjęć. Zdjęcia z fotobudki przekazujemy razem z pozostałymi zdjęciami. Zapewniamy także różne zabawne akcesoria do przebierania się (okulary, kapelusze itp.)

Cena: 300 zł 

3. ZDJĘCIA NATYCHMIASTOWE Udostępnienie gościom aparatu Fuji Instax Mini 90 (odpowiednik Polaroid), który drukuje zdjęcia natychmiastowo. Takie zdjęcia goście mogą otrzymać na pamiątkę lub można je od razu wkleić do Księgi Gości. Zwykle aparat udostępniamy od początku wesela do momentu, kiedy skończy się zapas wkładów lub do oczepin/tortu.Ilość dostępnych wkładów do aparatu jest ustalana przed ślubem.

Cena: 300 zł + koszt wkładów (70 zł za 20 zdjęć)

 

Serdecznie zapraszamy!

Sprzęt

Pracujemy na sprzęcie firmy Nikon: lustrzanki cyfrowe z jasnymi obiektywami, lampy błyskowe, blendy oraz pozostały sprzęt niezbędny do pracy w plenerze.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

pakiet srebrny

2700 zł
szczegółowy opis oferty wyżej
2700 zł

pakiet złoty

3000 zł
szczegółowy opis oferty wyżej
3000 zł

Napisz do fotografa

2500 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems