Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Przemek

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 157

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Oferty indywidualne

1 zł
Proszę pamiętać, że każdą ofertę rozpatruję indywidualnie. W końcu każdy z nas ma inne wymagania co do zdjęć w tak ważnym dla siebie dniu!Ceny ustalamy wspólnie, po sprecyzowaniu oferty. Zapraszam!
1 zł

Sprzęt

By jak najlepiej oddać klimat miejsca i poczucie chwili - jak najlepiej wykorzystuję światło zastane.

W tym celu konieczne jest użycie topowego sprzętu fotograficznego.

Korzystam z lustrzanki pełnoklatkowej, jak również, na wypadek awarii, dysponuję sprzętem zapasowym.

Używam jasnych stałoogniskowych obiektywów oraz zmiennoogniskowych o światłosile 2.8.

W razie potrzeby - doświetlam scenę systemowymi lampami błyskowymi.

Posiadam także system lamp błyskowych wraz z wyzwalaczami radiowymi na potrzeby sesji plenerowej.

 


 

 

 

 

Opinie o fotografie (12)

Fotograf Przemek, Warszawa
Fotograf Przemek, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 12 opinii
Jeśli chodzi o zdjęcia jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana Przemka i zdjęcia wyszły genialnie.
Marcin i Iza, ślub: 2013-08-24
Pełen profesjonalizm, pogoda ducha i fantastyczne podejście - to wszystko złożyło się na nasze zdjęcia ślubne i plenerowe. Zdjęcia, które w niesamowity i piękny sposób przedstawiają ten ważny dzień. Przemek uchwycił na nich nasze szczęście, radość, emocje i miłość. Jesteśmy zadowoleni, że powierzyliśmy to zadanie właśnie Przemkowi i że mamy tak wspaniałą pamiątkę. Dziękujemy! Przechodząc do sedna - ZDECYDOWANIE POLECAMY!!! :) Magda i Jarek
Magda Wiaderna, ślub: 2012-06-02
Bardzo miłe wspomnienia zarówno ze ślubu, wesela jak i z sesji w plenerze, sesja w plenerze w bardzo fajnej atmosferze, pełen profesjonalizm z dawką pełnego luzu i humoru, fajne pomysły, wszystko zgodnie z umową, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy w 100%
Anna ORzełowska i Tomasz Wołosz, ślub: 2012-05-19
Przemek, to wspaniały człowiek, pasjonat fotografii, a co za tym idzie, genialny fotograf ślubny. Dzięki jego doświadczeniu, profesjonalizmowi i umiejętnościom, posiadamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem POLECAMY Przemka! Każda fotografia ma w sobie to coś, nie ma zdjęć nudnych, zwyczajnych. Przemek znakomicie wyłapuje wspaniałe momenty, emocje towarzyszące nam oraz bliskim, nie umknął mu żaden ważny szczegół naszej ślubnej ceremonii. Potrafił uchwycić na zdjęciach drobne gesty, które tak wiele znaczą, wymowne spojrzenia, zabawne miny i właśnie to najbardziej wzrusza. Zdjęcia ze ślubu i wesela są przepiękne. Oddają urok chwili, nasze szczęście, naszą miłość i radość naszych bliskich. Parząc na te fotografie przypominamy sobie ten dzień, wracamy wspomnieniami do chwil tak ulotnych, a jednak trwałych- dzięki Przemkowi. Zapierają dech w piersiach. Są fantastyczne, wręcz nierealne. Nie możemy przestać je podziwiać. Są najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Przemek ujął nas poczuciem humoru, podejściem do klienta, dyskrecją w trakcie uroczystości. Doskonałe oko i umiejętność bycia we właściwym miejscu o właściwym czasie, sprawiały, że na naszych zdjęciach widać wszystkie emocje towarzyszące nam w tym dniu. Naprawdę niesamowite jest to co robisz. Jesteś szczęściarzem, że Bóg obdarzył Cię tak wspaniałym Darem. Życzymy Ci, abyś nigdy nie zatracił tej wrażliwości, dzięki której Twoje zdjęcia są urzekające i pełne uczuć. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie – polecamy! I jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy. Paulina i Rafał
Paulina Kaczmarska, ślub: 2011-08-06
Pan Przemek wykazał się niesamowitym wyczuciem chwili. Na zdjęciach zostały uchwycone, w sposób niebanalny, najważniejsze momenty uroczystości. Ujęcia wykonane bardzo efektownie. Z pełna odpowiedzialnością polecam ocenianego fotografa wszystkim parom planującym wesele. Cena rewelacyjna, ogromny talent, sumienność i dyscyplina zachęcają do współpracy.
Magdalena Wolanczyk, ślub: 2011-07-30
Przemek - profesjonalista przez duże P. Współpraca z nim była wielką przyjemnością. Jestesmy przezadowoleni, bardzo milo wspominamy sesje plenerową. Z całą pewnosia fotografie Przemka zatrzymały dla nas radosne chwile. POLECAMY PRZEMKA!!
Marta Kabala i Kornel Zuchewicz, ślub: 2010-08-28
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych zdjęć oraz całej współpracy z całą pewnością Przemek jest osobą godną polecenia:-)
Paulina Malenta i Rafał Kłysik, ślub: 2010-08-21
Z pełnym przekonaniem polecamy fotografa Przemka!!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji - super atmosfera i bardzo profesjonalne podejście, a zdjęcia przepiękne. Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy z Przemkiem.
Marta Aleksander Krzyżanowscy, ślub: 2010-08-14
Kontakt od początku miły i pozytywny zakończył się pięknymi, wyjątkowymi, Naszymi zdjęciami:) Podziękowania za indywidualne, cierpliwe podejście. Mieliśmy poczucie, że dla Przemka to też wyjątkowe chwile:) Jak najbardziej polecamy!
Agnieszka i Bartosz Konieczni, ślub: 2010-07-17
Fotograf bardzo miły, pracowity i profesjonalnie przygotowany. Otwarty na współpracę i nasze pomysły - wszystkie zdjęcia wykonywał tak, jak tego sobie życzyliśmy. Miał też bardzo ciekawą koncepcję sesji w plenerze. Podsumowując, za jego pracę należą mu się wyłącznie słowa pochwały.
Marta i Łukasz Zarzeczni, ślub: 2010-06-26
Gorąco polecamy współpracę z Przemkiem!! Pełny profesjonalizm i doskonałe podejście do tematu. Bardzo miło wspominamy sesję plenerową. Zdjęcia które otrzymaliśmy przerosły nasze oczekiwania. Albumy przepiękne. Bardzo bardzo dziękujemy i jeszcze raz POLECAMY!!
Paulina i Rafał Łuczak, ślub: 2009-09-19
jeśli szukacie kogoś kto w szczególny sposób uwieczni dla was ten szczególny dzień to właśnie udało się wam to zrobić :) zdjęcia Przemka z pełnością zatrzymają na chwilę czas i pozwolą powracać do tamtego dnia i odczuwać na nowo te wszystkie emocje które temu dni towarzyszą :) Dzięki Przemek za cudowne zdjęcia :)
Aleksandra Płusa, Krystian Jakubek, ślub: 2009-08-01

Zobacz także galerie innych fotografów

mario - fotograf Warszawa

2100 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(19 opinii)
Poleceń: 312
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Andrzej - fotograf Warszawa

2250 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 268
Przez obiektyw aparatu widzę więcej niż w rzeczywistości. Zapraszam do poznania mojego warsztatu i oglądnięcia fotografii.

Sylwester - fotograf Warszawa

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(13 opinii)
Poleceń: 67
Twoja radość ze zdjęć - moja pasja tworzenia. Wykonam przepiękne zdjęcia ślubne, które będą najlepszą pamiątką z uroczystości ślubnej.
Wykonanie: DigiHex Systems