Fotograf ślubny Łódz
Piotr

Pragnę Państwu zaproponować swoje profesjonalne a zarazem wyjatkowe uslugi. Zatrzymamy magiczne chwile, uchwycimy czar, urok jednego z najpiękniejszych, najcudowniejszych dni w Waszym życiu. Obrazki ktore razem stworzymy z tej wspanialej uroczystosci sa pamiatka na cale zycie.
Miasto:
Łódz
Województwo:
Łódzkie
Cena standardowa:
999,00zł / sesja


Wybrane zdjęcia ślubne:
fotograf sluby - Rawa Mazowiecka
 Liczba wyświetleń: 9
fotografia na śluby - Wrocław
 Liczba wyświetleń: 7
zdjęcia ślub - Szczecin
 Liczba wyświetleń: 9
zdjecia na śluby - Kraków
 Liczba wyświetleń: 9
fotograf na wesele - Szczecin
 Liczba wyświetleń: 7
fotografia slubna - Kraków
 Liczba wyświetleń: 7




Na pewno myślicie o swoim ślubie jak o spotkaniu, które zmienia życie na zawsze. Fotografia ślubna, którą  się zajmuję, jest czymś więcej niż rejestracją tego Najważniejszego Wydarzenia. Dla mnie jest budowaniem opowieści o waszym życiu, emocjach ujawniających się w tym kulminacyjnym momencie, wzruszeniu najbliższych wam ludzi.
Fotografując ślub stawiam na naturalność i spontaniczność. Pragnę oddać w zdjęciach niepowtarzalną atmosferę WASZEGO ŚLUBU. Moje zdjęcia mają reporterski styl. Pokazują scenki z przygotowań, ubieranie Panny młodej, spotkania, wzajemne fascynacje, radość i zabawę. Album ze zdjęciami, który nie raz będziecie wspólnie oglądać, zawierać będzie nie tylko najważniejsze momenty tego dnia, ale też jego trudny do opowiedzenia klimat.
Jako doświadczony Fotograf wiem, że obiektyw aparatu widzi więcej niż ludzkie oko.  Pamięć jest zawodna a ślub zawsze czymś wyjątkowym! Dlatego warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa – pozwolić sobie BYĆ NAJWAŻNIEJSZYM.
Zachęcam do obejrzenia moich ślubnych fotografii i zapraszam do współpracy.

Sprzęt fotograficzny:
Pracuje na sprzecie Canona. Pelnoklatkowa puszka 5D Mark II oraz na bardzo jasnych szklach staloogniskowych klasy L.
Oferta cenowa:
Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa Wykonanie zdjęć w kościele - 1,5 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć na weselu - 2 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć w plenerze - 2 godziny fotografowania, udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, udostępnienie 40 wybranych i obrobionych zdjęć na CD/DVD oraz w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm). Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta. 999,00 zł

Liczba poleceń:6
Liczba poleceń zrealizowanych:      0
Liczba poleceń oczekujących na realizację:      0
Liczba pozytywnych ocen:0 (0 %)

Odwiedzin:1484
Data rozpoczęcia współpracy z portalem2011-06-02
Suma punktów lojalnościowych:55


Ostatnie komentarze
(brak komentarzy)
Wykonuję także zdjęcia w miastach:
Łódz, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Pabianice, Sieradz, Konin, Tomaszow Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Łask, Zakopane, Lublin, Kalisz, Szczecin, Gdańsk, Sopot, Rawa Mazowiecka


Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
Najpopularniejsi fotografowie »
Najczęściej wybierani fotografowie »
Szukaj kamerzysty
Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
Pojazdy Ślubne

Kamerzyśli ślubni z całej Polski

Lokale na wesele


Videofilmowanie Łódzkie
Samochody ślubne Łódzkie
Suknia weselna Łódzkie
Firmy wesele Łódzkie
Lokale na wesele Łódzkie