Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Piotr

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 3
Poleceń: 44
Odsłon: 4890

Jestem doświadczonym fotografem ślubnym i podczas fotografowania Waszych uroczystości takich jak ślub i wesele, wykonam Wam fotografie ślubne najlepiej jak potrafię. Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny, którym uchwycą każdy ważny, piękny i doniosły szczegół z Waszej uroczystości. Z wielką radością wykonuję zwój zawód fotografa ślubnego i zawsze zadowolenie klienta jest dla mnie najważniejsze.

Ślub to niezwykle ważna, doniosła uroczystość rodzinna, która musi na zawsze pozostać w pamięci nowożeńców. Moim zadaniem, jako fotografa ślubnego jest:

· być profesjonalistą pod każdym względem,

· być „niewidzialnym” dla młodej pary i gości

· sprawić, aby efekty pracy były piękne, ciekawe, zaskakujące i podziwiane

Jestem pewien, że będą Państwo zadowoleni z moich usług i będziecie mnie polecać innym.

Zresztą nie ma, co mydlić oczu, bo myślę, że fotografie ślubne właściwie wykonane obronią się same.

Polecam się serdecznie :)

Sprzęt

Jestem fotografem ślubnym, który na uroczystościach takich jak ślub i wesele fotografuje i wykonuje zdjęcia ślubne.

Nie wystarczy mieć talent i doświadczenie, aby wykonać profesjonalne fotografie ślubne. Musi być również profesjonalny sprzęt fotograficzny. Ja taki posiadam.

Zachwycony jestem m.in. pełnoklatkowymi Nikonami.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Opcja 1

1650 zł
Fotograf do dyspozycji od przygotowań do 2 w nocy ok 800 zdj. na płycie DVD + album tradycyjny a w nim 100 zdjęć 15x21 na papierze jedwabistym, plener w ten sam dzień
1650 zł

Opcja 2

2250 zł
2 fotografów dostępnych od przygotowań do 2-3 w nocy, 2 albumy tradycyjne 100 stron (do 200 zdjęć 15x21), wszystkie zdjęcia na płytach DVD, plener możliwy w inny dzień.
2250 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Piotr, Kraków
Fotograf Piotr, Kraków Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Ogromnie dziekujemy za przecudowne zdjecia! Nie spodziewalismy sie ze uda sie Panu je tak szybko dla nas przygotowac :D jestesmy zachwyceni i az brak nam slow aby to opisac :)
Małgosia i Alfonso, ślub: 2017-09-02
Jesteśmy w 100 % zadowoleni z współpracy z Panem Piotrem. Głowa pełna pomysłów przy tym pełen profesjonalizm i stworzenie miłej atmosfer oraz duża cierpliwość- to właśnie spotkało nas ze strony Pana Piotra:):)zdjęcia przez Niego zrobione są odzwierciedleniem naszego szczęścia i dobrej zabawy na weselu ....Wszyscy, którzy mieli okazję je oglądać są pod ogromnym wrażeniem....Tak więc gorąco polecamy każdej przyszłej Młodej Parze!!!!!!!!
Paulina i Marcin Noworolnik, ślub: 2011-07-30
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usłgi jaką wykonal dla nas fotograf. Zdjęcia są piękne i jak najbardziej odzwierciedlają nasze niezapomniane chwile uchwycone w dniu ślubu. Polecamy jak najbardziej :) Pozdrawiamy
Magdalena Majewska i Michał Pogwizd, ślub: 2010-08-14
Wykonanie: DigiHex Systems