Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Piotr

 - fotograf Białystok
Fotografia ślubna Białystok, województwo Podlaskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 23
Odsłon: 1768

Witam serdecznie wszystkie pary planujące ślub!

Ślub to bardzo ważna, nieodwracalna i doniosła uroczystość rodzinna. To uroczystość wywołująca pozytywne emocje. Ślub wprowadza każdą parę w nowy etap życia.

Najlepszą pamiątka z uroczystości ślubnej i po niej organizowanego wesela, są w sposób profesjonalny wykonane przez fotografa ślubnego zdjęcia o wysokiej jakości.

Jeśli będę Waszym fotografem ślubnym, to pragnę Wam zaoferować możliwość stworzenia reportażu z  uroczystości ślubnej i weselnej. 

Fotografia ślubna ma dla mnie wielkie znaczenie. Pragnę z uroczystości ślubnej uchwycić wszystkie najważniejsze chwile i uwiecznić je na zdjęciach Również moim celem jest ukazanie na zdjęciach Waszej radości, szczęścia, miłości, wzruszeń i wielu innych emocji oraz uczuć.

Wykonując zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i weselnej mam przyjemność towarzyszyć Wam jednym z najważniejszych dni w życiu. Niejednokrotnie mam okazje doświadczyć wspaniałych momentów, kiedy emocje biorą górę nad człowiekiem, uwieczniam momenty niezwykłej euforii, jaka towarzyszy Państwu podczas uroczystości.

Doświadczenie, szkolenie i samokształcenie to moja recepta na wspaniały reportaż ślubny, który pragnę Wam wykonać.

 

Zapraszam do kontaktu!

Sprzęt

Nikon 2xd700 plus komplet obiektywów:

- 14-24mm f2.8

- 35mm f1.4

- 50mm f1.4

- 85mm f1.8

- 105mm f2.8 Macro

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2800 zł
2800 zł

OFERTA ŚLUBNA

2800 zł
W Skrócie: Oferuję Państwu reportaż od przygotowań po oczepiny + plener w innym, wybranym terminie. Dostają Państwo elegancki pendrive w opakowaniu ze zdjęciami z uroczystości w dwóch katalogach ŚLUB (wszystkie po delikatnej obróbce - min. 600 zdjęć) i ALBUM (wybrane i poddane szczegółowej obróbce - min.150 zdjęć) Do tego do wyboru Gratis: FotoAlbum 30cm x 30cm, 20 stron (50-60 zdj) albo 100odbitek w pudełku
2800 zł
2800 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems