Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Paweł

 - fotograf Gdynia
Fotografia ślubna Gdynia, województwo Pomorskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 24
Odsłon: 2740

Ślub to bardzo ważne, niecodzienne, nieodwracalne i doniosłe wydarzenie. To piękna, wzruszająca i ponadczasowa uroczystość rodzinna. Wszystkie pary planujące ślub, pragną mieć wykonywane przez doświadczonego fotografa ślubnego zdjęcia. To fotograf z uroczystości ślubnej i weselnej musi na zdjęciach pokazać najważniejsze, doniosłe i ciekawe momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, jak i musi pokazać Wasze emocje i uczucia ( miłość, radość, szczęście, wzruszenia, pocałunki…)

Jeśli będę Państwa fotografem ślubnym na Waszej uroczystości ślubnej i weselnej to gwarantuję Państwu, że wykonam Wam zlecenie na najwyższym poziomie. Zdjęcia ślubne przeze mnie wykonane będą o bardzo wysokiej jakości. Będą one na pewno najlepszą pamiątką z uroczystości ślubnej i weselnej na bardzo długie lata.

 Oferuję Państwu wykonywanie zdjęć z:

-przygotowań do ślubu,

-błogosławieństwa udzielanego przez Waszych rodziców,

-ceremonii ślubnej w kościele lub USC, 

-zabawy weselnej (do oczepin)

Niezależnie na ofertę, którą sobie Państwo wybierzecie produkt finalny obejmuje estetyczny album wypełniony najlepszymi, ciekawymi i najpiękniejszymi zdjęciami, prezentację multimedialną z podkładem muzycznym na DVD, obróbkę graficzną zdjęć, całość materiału zarejestrowanego dla Państwa gotowego do druku na CD.

Fotografuję uroczystości ślubne i weselne niezależnie, w jakiej miejscowości one mają się odbyć.

Na życzenie klienta wystawiam fakturę.

Zapraszam do zapoznania się z moim warsztatem pracy. 

W celu zarezerwowania terminu, ustalenia szczegółów związanych z fotografowaniem Waszej uroczystości, zapoznaniem się z umową bardzo proszę o kontakt ze mną mailowy, telefoniczny, albo osobisty w moim biurze w Gdyni. 

Sprzęt

Fotograf w obecnych czasach musi posiadać nie tylko doświadczenie, umiejętności, mieć talent, wyobraźnie, wyczucie, „dobre oko”, ale musi posiadać profesjonalny sprzęt, urządzenia i akcesoria fotograficzne. Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze posiadam nowoczesnej klasy sprzęt i urządzenia fotograficzne. Są nimi:

-  profesjonalne aparaty fotograficzne marki Canon pełna klatka,

-  nowoczesne jasne i ostre, stałe i zmiennogniskowe obiektywy Canon, 185 stopni  fisheye,

-  lampy, blendy, parasolki i inne akcesoria fotograficzne.

Zawsze posiadam zapasowy aparat fotograficzny podczas każdego zlecenia.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1350 zł
1350 zł

Sesja zdjęciowa

850 zł
Sesja plenerowa, studyjna wykonana wg pomysłu pary. Efektem pracy jest fotoalbum lub fotoksiążka z wybranymi zdjęciami, pokaz slajdów z podkładem muzycznym na DVD oraz wszystkie zdjęcia na CD.
850 zł

Oferta rozszerzona

1850 zł
Oferta standardowa + sesja zdjęciowa wykonana w dowolnym uzgodnionym terminie innym niż ceremonia ślubu i wesele.
1850 zł

Oferta pełna

2250 zł
Spędzam z Wami cały dzień od świtu do wczesnych godzin porannych następnego dnia i umawiamy się na cały dzień sesji zdjęciowej w dowolnym innym terminie.
2250 zł
1350 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems