Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Natalia

 - fotograf Gdańsk
Fotografia ślubna Gdańsk, województwo Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 103
Odsłon: 2822

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym z Gdańska, a 2018 rok jest moim szóstym sezonem ślubnym. Spędziłam setki godzin z Parami Młodymi i na obróbce materiału, nieustannie ucząc się, czego potrzeba parze w ich najważniejszym dniu.
W pracy wykorzystuję głównie światło zastane, lampę błyskową włączam jedynie w najtrudniejszych warunkach tak, aby być jak najmniej widoczna zarówno w kościele jak i podczas wesela. Nie lubię rzucać się w oczy, jednak potrafię zachęcić gości do wspólnego pozowania i oswajać ich z obiektywem aparatu.
Staram się, aby moje zdjęcia były jak najbardziej naturalne i spontaniczne. Uwielbiam prosty styl bez zbędnej obróbki graficznej oraz zdjęcia czarnobiałe. 

 

Po standardowym, 12-godzinnym dniu otrzymacie ode mnie 300 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce. Zdjęcia zostaną nagrane na spersonalizowany pendrive. Istnieje również możliwość zamówienia spersonalizowanego albumu.

Czas oczekiwania na zdjęcia nie jest długi. Uwielbiam moją pracę, z przyjemnością siadam w domu do zdjęć aby materiał był gotowy do odbioru w dwa tygodnie.

 

Prywatnie uwielbiam biegać, gotować i układać puzzle a także prowadzę podróżniczego bloga. Jestem człowiekiem czynu i najlepiej czuję się działając i pracując.

 

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, zapraszam do kontaktu! Profesjonalne fotografie są piękną pamiątką, do której z radością będziecie wracać.

Sprzęt

Zawsze mam przy sobie dwa pełnoklatkowe aparaty Canon oraz gamę jasnych szkieł stałoogniskowych Canon i Sigma. Podczas wesela używam także profesjonalnych lamp błyskowych a czasem także oświetlenia stałego, jednak zawsze staram się jak najwięcej korzystać ze światła naturalnego.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1500 zł
1500 zł

Pakiet Standard

1500 zł
Jest to pakiet najczęściej wybierany przez Pary Młode. Otrzymując ten pakiet macie pewność, że wszystkie najważniejsze momenty Waszego dnia zostaną uwiecznione. W dniu ślubu pozostaję do Waszej dyspozycji przez 12 godzin, jednak nie później niż do godziny 1.00. Następnie spotykamy się podczas sesji plenerowej. Jako efekt końcowy otrzymujecie 300 zdjęć, które zostaną poddane obróbce graficznej i nagrane na nośnik pendrive.
1500 zł

Pakiet MINI

1100 zł
Zawiera 6 godzin reportażu w dniu ślubu. Jako efekt końcowy otrzymujecie 150 zdjęć poddanych obróbce graficznej oraz pendrive.
1100 zł

Pakiet Premium

2200 zł
Pakiet premium został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Parach. Jestem do Waszej dyspozycji od samego rana a zostaję zawsze do godziny 1.00. Oprócz tradycyjnej sesji plenerowej po ślubie, możecie również skorzystać z sesji narzeczeńskiej! Efektem końcowym jest 400 przygotowanychzdjęć. Spośród wszystkich zdjęć komponujecie piękny, 60-stronicowy fotoalbum o wymiarach 25x25cm.
2200 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Natalia, Gdańsk
Fotograf Natalia, Gdańsk Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Pani Natalia to przesympatyczna osoba,która jest konkretna i zdecydowana w swoich działaniach. Jest osoba bardzo zorganizowaną i otwarta na wszelkie propozycje.Jest kobieta komunikatywna i dostępna dla klientów .Ma ciekawa wizję na robienie zdjęć i Doskonale zna się na swoim fachu.
mariusz tokarczyk, ślub: 2017-08-11
Natalia jest świetna! bardzo profesjonalna i bardzo szybko złapaliśmy z nią kontakt:) sesja ślubna cuuudna! byliśmy z mężem bardzo zestresowani, ale jak najbardziej nam pomagała, sprawdzała każde ujęcie i miejsce zdjęć, żeby wyszły jak najlepiej, bardzo nam pomagała przyjmować odpowiednie pozy. Na pewno jeśli tylko będzie miała czas:) zatrudnimy ją do wszystkich najważniejszych sesji jakie jeszcze przed nami:)
natalia i karol brudkiewicz, ślub: 2015-10-03
Wykonanie: DigiHex Systems